Shounen
16 września 2023 (22:20)
W październikowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano dwudziestą szóstą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Dwudziestą szóstą okładkę wykonał Shūichi Asō, urodzony w 1985 roku autor mangi Saiki Kusuo no Ψ-nan (2011-2018), który zaprezentował swoją wersję okładki 37 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Czytanie na zmianę wszystkich 42 tomów, które przyjaciele przynosili do naszej tajnej bazy, dopóki na zewnątrz nie zrobiło się ciemno. Taniec radości po tym, jak od niechcenia przerzucałem kupione karty Carddass, aż nagle trafił mi się błyszczący Gohan. Odkrycie tajnego ruchu w Super Butōden po tym, jak wciskałem losowo przyciski. Toei Anime Fair, na które poszedłem z rodzicami w upalny dzień. Nauczyciel, który pochwalił mnie za narysowanie Super Trunksa na tylnej tablicy. Kiedy wracam myślami do czasów dzieciństwa, Dragon Ball zawsze był w nich obecny. Moje gratulacje z okazji 40-lecia!!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker