Shounen
26 października 2023 (15:41)
W listopadowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano dwudziestą siódmą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Dwudziestą siódmą okładkę wykonała Katsura Hoshino, urodzona w 1980 roku autorka mangi D.Gray-man (2004-), która zaprezentował swoją wersję okładki 36 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaczki na tylnej okładce magazynu.


W dzieciństwie bardzo podziwiałam pana Toriyamę i często rysowałam Trunksa, Goku i innych, tworzyłam także mangi i ilustracje przypominające jego styl. Kreska mistrza była prosta, ale jednocześnie bardzo trudna, głęboka i fajna, więc miałam przy tym mnóstwo zabawy, z całych sił próbując ją naśladować. Kiedy teraz dano mi tę szansę, rysując, cały czas powtarzałam do tamtej siebie: "Rysujesz Dragon Balla! Pan Toriyama to zobaczy!". Byłam podekscytowana i strasznie zdenerwowana, ale jestem bardzo wdzięczna, że pozwolono mi wykonać tę pracę.

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker