Shounen
19 listopada 2023 (15:51)
W grudniowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano dwudziestą ósmą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Dwudziestą ósmą okładkę wykonał Gege Akutami, urodzony w 1992 roku autor mangi Jujutsu Kaisen (2018-), który zaprezentował swoją wersję okładki 41 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Kiedy ojciec zabierał mnie do pubu jego przyjaciela, to jedynie dzięki znajdującemu się tam kompletowi tomów Dragon Balla byłem w stanie bez narzekania czekać, aż dorośli skończą wieczorne picie. Teraz, po 25 latach, na myśl o wzięciu udziału w tym projekcie ogarnęły mnie tak głębokie emocje, że to przekracza pojęcie.

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker