Shounen
12 stycznia 2022 (12:12)
W lutowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano szóstą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Szóstą okładkę wykonał lub wykonała Koyoharu Gotōge, urodzony w 1989 roku autor mangi Miecz zabójcy demonów: Kimetsu no Yaiba (2016-2020), który zaprezentował swoją wersję okładki 32 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Dziękuję za ciężką pracę, z tej strony Gotōge. Od zawsze bardzo lubię Bulmę i cieszę się, że dano mi możliwość jej narysowania! Dziękuję. Moi rodzice i rodzeństwo, a także ich dzieci, wszyscy znają i lubią Dragon Balla (któregoś dnia patrzę i mają figurkę Goku), dlatego czasami się zastanawiam, jak niesamowity musi być pan Toriyama, że stworzył dzieło tak uwielbiane przez kolejne pokolenia.

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada za dwa lata, na 2024 rok.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker