Shounen
3 grudnia 2021 (16:35)
W styczniowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano piątą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Piątą okładkę wykonał Tatsuki Fujimoto, urodzony w 1992 roku autor mang Fire Punch (2016-2018) oraz Chainsaw Man (2018-2020), który zaprezentował swoją wersję okładki drugiego tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


To dla mnie zaszczyt, że mogę uczestniczyć w takim projekcie! Dragon Ball był tak powszechny w codziennym życiu, że znałem imiona postaci, jeszcze zanim zobaczyłem oryginał! Kiedy przeczytałem go jeszcze raz przed rozpoczęciem własnej mangi, zauważyłem, że luzacki charakter jak u Goku w połączeniu z shōnen-mangą staje się wyjątkowo pociągający! Raz jeszcze przeczytajmy wszyscy Dragon Balla!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada za trzy lata, na 2024 rok.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker