Shounen
29 listopada 2021 (23:17)
W grudniowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano czwartą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Czwartą okładkę wykonał Ryūhei Tamura, urodzony w 1980 roku autor mangi Beelzebub (2009-2015), który zaprezentował swoją wersję okładki 38 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Gratulacje z okazji 40-lecia Dragon Balla! Kiedy pierwszy raz zobaczyłem synów Goku, byli tak niesamowicie uroczy, że rysowałem ich jak szalony. Uwielbiam i Gohana, i Gotena. Przypomniawszy sobie, że to właśnie stąd wzięła się moja pasja do rysowania postaci dziecięcych, zdecydowałem się przerysować okładkę tomu numer 38. Jestem zaszczycony, że mogłem uczestniczyć w tym projekcie!!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada za trzy lata, na 2024 rok.
komentarze (0)
AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker