Shounen
27 czerwca 2017 (15:20)
W ubiegłym roku pisaliśmy o atrakcji "Dragon Ball Z: The Real 4-D", czyli krótkiej animacji wykonanej w całości komputerowo z wykorzystaniem technologii 4D, która przedstawiała walkę Goku z Freezą. Podczas tegorocznej edycji Universal Jump Summer w Japonii również będzie miała miejsce analogiczna atrakcja, a zatytułowano ją "Dragon Ball Z: The Real 4-D at Super Tenkaichi Budōkai".


Pokazy będą odbywać się od 30 czerwca do 1 października 2017 w parku rozrywki Universal Studios Japan w Osace.

Jak wskazuje nazwa i co widać na udostępnionych zdjęciach, produkcja skupi się na turnieju Tenkaichi Budōkai, podczas którego pojawi się "najsilniejszy z Saiyan" – Broli.Dodatkowo z plakatu wywieszonego w kinie (zdjęcie poniżej) wynika, że w animacji powinien pojawić się także Gogeta – i to w niebieskiej formie SSGSS.


Jak zapewniają organizatorzy, dzięki ruchomym fotelom, nadmuchom powietrza czy grze świateł na własnej skórze będzie można doświadczyć nadludzkich mocy bohaterów!


15-sekundowy trailer

Podczas imprezy nie zabraknie również atrakcji dla fanów serii One Piece (występ na żywo), JoJo no Kimyō na Bōken (również animacja 4D) oraz Gintama (rozmowa na żywo).
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker