Shounen
7 stycznia 2024 (13:00)
Podczas gali sylwestrowej organizowanej przez chiński serwis streamingowy Bilibili uczestnikom oraz widzom zaprezentowano poświęcone Dragon Ballowi 12-minutowe przedstawienie w wykonaniu młodzieżowej grupy tanecznej O-DOG.

Pod koniec występu na scenę dołączył również dobrze znany fanom Smoczych Kul piosenkarz Hiroki Takahashi, który zaśpiewał opening z pierwszej serii, czyli Makafushigi Adventure!.


Widowisko rozpoczyna się zapowiedzią Tenkaichi Budõkai przez komentatora i opowiada wyrywkowo fabułę znaną z mangi. Po występie małego Goku, kończącym się tańcem z Chichi, skupia się na konfrontacji z Vegetą, która przeradza się w pokaz świetlny, po czym następuje walka z Buu. Po tańcu fuzyjnym powstaje Vegetto, a całość kończy się Genki Damą i pojawieniem się smoka.

Przedstawienie zorganizowano z okazji 40-lecia Dragon Balla przypadającego na rozpoczęty w poniedziałek 2024 rok, który jest jednocześnie – według zodiaku chińskiego – rokiem smoka.

Wydarzenie było transmitowane na żywo w serwisie Bilibili i osiągnęło rekordową oglądalność wynoszącą 344 miliony widzów.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker