Katz
15 grudnia 2016 (22:49)
Wczoraj do sieci wyciekła grafika przedstawiająca nową sagę w aktualnie emitowanej serii Dragon Ball Super. Pochodzi ona z lutowego wydania magazynu V Jump, który wydany zostanie w przyszłym tygodniu.

Na "sagę przetrwania wszechświata" (宇宙サバイバル編 Uchū Survival Hen), bo taką będzie mieć nazwę, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, albowiem jej start wyznaczono na 5 lutego 2017 roku, co oznacza, że przez cały styczeń emitowane będą w dalszym ciągu tzw. "luźne odcinki".


5 lutego 2017 (niedziela)
Kurtyna odsłania nowy rozdział: "sagę przetrwania wszechświata"!!
Czas na walkę! Najsilniejsza drużyna siódmego wszechświata!!!

Brak konkretnych szczegółów, o czym będzie opowiadać. Być może będzie to turniej wszechświatów zorganizowany na polecenie Króla Wszechrzeczy. Na grafice widać bowiem niemal wszystkich "dobrych" bohaterów serii zdolnych do walki, a więc m.in. Tenshinhana, Majin Buu, Kuririna, Żółwiego Pustelnika, Gohana, ale też androidy #18 i #17. Dla tego ostatniego będzie to powrót na ekrany telewizorów po 20-letniej przerwie, gdyż po raz ostatni pojawił się w serii Dragon Ball GT.

Więcej informacji na temat nowej sagi dowiemy się zapewne w najbliższy weekend, kiedy to będzie miała miejsce Jump Festa, impreza, na której oficjalnie ma zostać zapowiedziana nowa saga.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker