Cienie północy
Katz
16 grudnia 2016 (13:37)
W dniu wczorajszym w sieci pojawiło się zdjęcie dotyczące nowej sagi w Dragon Ball Super, a dziś pierwsze szczegóły na jej temat podaje oficjalna strona internetowa serii. Za historię opowiedzianą w tym rozdziale i tym razem odpowiadać będzie Akira Toriyama.


Na życzenie Goku rozpoczyna się "Turniej mocy", czyli turniej sztuk walki organizowany przez Króla Wszechrzeczy! Jest to jednocześnie początek powszechnego zniszczenia. Co czeka na zwycięzców turnieju, a co na pokonanych?! Jak potoczą się te ekscytujące drużynowe walki pomiędzy najlepszymi wojownikami z każdego wszechświata...?!

Opublikowano również komentarz Shunkiego Hashizumego, producenta Fuji TV:

Przed nami kolejny rozdział Dragon Ball Super, mianowicie saga przetrwania wszechświata. Jak widzicie na zdjęciu, będzie to mocna historia, w której Goku i pozostali wojownicy siódmego wszechświata stworzą drużynę i wezmą udział w turnieju między wszechświatami! Dołączą także Majin Buu oraz android numer 17, więc nie jestem w stanie ukryć ekscytacji na myśl tego, jakie walki przyjdzie nam zobaczyć! Zachęcam do oglądania nowej sagi, pełnej superintensywnych starć w wykonaniu elitarnych wojowników z każdego wszechświata!

Na odbywającej się w ten weekend imprezie Jump Festa ma zostać przedstawione wideo promocyjne nowej historii podczas panelu dotyczącego gry Super Dragon Ball Heroes.

Start nowej sagi planowany jest na 5 lutego 2017 roku.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker