Shounen
9 maja 2021 (9:09)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla (od dziś dostępnej pod nowym adresem dragon-ball-official.com) potwierdzono, że w 2022 roku do kin trafi kolejny film o Smoczych Kulach, nie podano jednak wiele szczegółów.


W związku z zapowiedzią na stronie opublikowano także komentarz od autora oryginalnej mangi, Akiry Toriyamy, w którym zdradza, że w filmie pojawi się nieoczekiwana postać.

Zapadła decyzja o nowym filmie kinowym po Dragon Ball Super: Broly i jest w trakcie produkcji! Również i tym razem dałem z siebie wszystko podczas tworzenia historii łącznie z dialogami. O fabule nie mogę wiele powiedzieć, bo to jeszcze tajemnica, ale przygotujcie się na ekstremalną i ekscytującą akcję, w której ważną rolę odegra niespodziewana postać. Oprawa wizualna również będzie świeża, wręcz zwariowana, więc czekajcie z niecierpliwością!

Jak również, lekko zmieniony, w wersji angielskiej.


Pierwsza informacja o planach nad nowym filmem pojawiła się już dwa lata temu, w broszurze dołączanej do pudełkowego wydania Dragon Ball Super: Broly w 2019 roku. Będzie to już 21 film kinowy ze świata Smoczych Kul, a drugi z serii Dragon Ball Super.

Dzisiejsza data nie została wybrana przypadkowo na zapowiedź, albowiem 9 maja od sześciu lat znany jest w Japonii jako Dzień Goku.
komentarze (2)
AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker