Indiger
25 lipca 2021 (14:50)
Podczas odbywającej się w ten weekend imprezy [email protected] 2021 został zorganizowany specjalny panel poświęcony najnowszemu filmowi kinowemu spod szyldu Dragon Balla, na którym zaprezentowano m.in. jego teaser oraz podano tytuł.

Specjalnymi gośćmi z Japonii byli Masako Nozawa – głos Son Goku, Norihiro Hayashida – producent serii i filmów kinowych DBS oraz Akio Iyoku – szef sekcji Dragon Ball Room w wydawnictwie Shueisha. Na scenie pojawił się także piosenkarz Hironobu Kageyama, który wykonał swój utwór Cha-La Head-Cha-La, czyli pierwszy opening DBZ.


W trakcie wydarzenia zostały ujawnione projekty lokalizacji oraz postaci występujących w filmie. Byli to m.in. Pan w stroju przedszkolnym, Kuririn jako policjant czy domek Piccolo. Producenci poinformowali fanów o dużym wkładzie Akiry Toriyamy w powstawanie tego filmu, zarówno od strony scenariuszowej, jak i projektów. Według ich zapewnień produkcja ma obfitować w nowe rozwiązania technologiczne.
Na koniec spotkania organizatorzy zaprezentowali krótki teaser ujawniający tytuł najnowszej produkcji – Dragon Ball Super: Super Hero. Film ma skupiać się na przygodach superbohaterów, a podwójne zawarcie słowa "super" w tytule ma jeszcze bardziej podkreślić superbohaterski klimat.


Jednocześnie uruchomiono także oficjalną stronę filmu – znajduje się pod adresem 2022dbs.com i jest dostępna w języku japońskim.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker