Shounen
13 lipca 2007 (0:46)
Witam, od ostatniej aktualizacji minął dokładnie (no prawie) miesiąc, więc żeby ładnie było, dzisiaj kolejna, i to wcale niemała.

W ostatnim czasie Focus przygotował dla Was recenzję Naruto Shippūden, a Szarak tymczasem napisał recenzję mangi Fullmetal Alchemist. Zapraszam do przeczytania obu tekstów, i podzielenia się, co myślicie na ich temat.

Drugą sprawą są tomy mangi Dragon Ball, edycji Kanzenban, które można od dzisiaj pobierać z naszej witryny. Na chwilę obecną jest ich 11 z 34. Zawierają one parę kolorowych stron, a skany są bardzo dobrej jakości. Z każdą aktualizacją, będą dodawane kolejne tomiki.

Ostatnio w sieci pojawił się bardzo ciekawy, nowy dōjinshi DB. Nazywa się Dragon Ball RN, i pochodzi z Japonii. Na różnych szanujących się forach czy stronach internetowych, pojawiają się newsy o tej historii, prześcigające się w mniej lub bardziej pozytywnych recenzjach. Często są one poprzedzone tytułami takimi jak "Dragon Bal is back?". Można więc wywnioskować, że być może szykuje się tytuł, który w choć małym stopniu zaspokoi żądze fanów, zastępując tym samym legendarnego Dragon Ball AF.

Pierwszy chapter można przeczytać na oficjalnej stronie serii www.dragonballrn.com. Dōjinshi jest przetłumaczony na język angielski i co jest dużym plusem – jest w pełni kolorowy.

Na koniec jeszcze muszę dodać, iż zamieściłem niedawno parę nowych FanArtów oraz dalsze odcinki interesującego FanFicka "Dragon Ball AZ", wkrótce pojawią się następne. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker