Shounen
28 czerwca 2015 (21:07)
Na oficjalnym Twitterze serii Dragon Ball Super kontynuuje się odliczanie do premiery jej pierwszego odcinka. Wczoraj (8 dni do premiery) oraz dziś (7 dni) zamieszczono wiadomości dotyczące ukazania się 30-sekundowej zapowiedzi serii.


Druga informacja. W w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o możliwości, że seria Dragon Ball Super będzie liczyła 100 odcinków. Taka liczba pojawiła się wówczas na europejskiej stronie studia Toei Animation, obecnie jednak już jej tam nie znajdziemy – może to oznaczać, że albo była to jedynie wartość przykładowa, albo studio zdecydowało się nie ujawniać tak wcześnie swoich planów.

Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker