Cienie północy
Shounen
26 czerwca 2015 (18:46)
Na oficjalnej stronie stacji Fuji TV, na podstronie dotyczącej Dragon Ball Super, opublikowano właśnie 30-sekundową zapowiedź nadchodzącej serii. Tę samą, która ma się pojawić w japońskiej telewizji po wyemitowaniu ostatniego odcinka Dragon Ball Kai, o czym pisaliśmy kilka godzin temu.

Cześć, tu Goku! Po 18 latach wracamy w nowej serii! Po walce z Majin Buu pojawiają się przed nami niewiarygodni goście – Bóg Znisczenia Beerus i Champa. Są bogami, więc będę walczył z całych sił i stanę się jeszcze silniejszy. Dragon Ball Super startuje w przyszłym tygodniu. Nie przegapcie tego!

W zapowiedzi nie zabrakło nowych bohaterów przedstawionych niedawno na plakacie promocyjnym – przypominamy, że jeden z nich, ten podobny do Beerusa, nosi imię Champa.Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker