Cienie północy
Shounen
23 marca 2015 (21:03)
W piątek wybiło 29 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F". Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Hikaru Midorikawy, aktualnego seiyū Tenshinhana.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 29 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Hikaru Midorikawy, głosu Tenshinhana.


Minęło trochę czasu od ostatniej premiery, więc pomyślałem: "wow, robią kolejny film!". Szczęśliwi są ludzie, którzy znają Dragon Balla, ale myślę, że zadowoleni będą także ci, którzy zetkną się z nim po raz pierwszy.

Jestem kontent, że tym razem scenariusz jest autorstwa mistrza Akiry Toriyamy i że moja postać otrzymała więcej do roboty niż ostatnio. To oczywiste, że nie każda postać może liczyć na odegranie kluczowej roli, ale fani lubiący "starszych" bohaterów powinni być bardzo zadowoleni.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu użyję techniki Kikōhō. Scenariusz od mistrza Toriyamy zawiera wiele takich sentymentalnych momentów i w tym jego urok. Dostałem też nowy strój. Ta zmiana przypomniała mi dawne czasy, ekscytujące sceny, kiedy to Saiyanie stali się Super Saiyanami. Dragon Ball jest, jaki jest, ponieważ pewne elementy wciąż i wciąż się zmieniały.

Tak długo, jak chcą tego nasi fani, będziemy dawać z siebie wszystko i jeszcze więcej, tak więc proszę nas wspierać.


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker