Cienie północy
Shounen
19 marca 2015 (21:25)
W najnowszym, majowym V Jumpie przy informacjach dotyczących nadchodzącego filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" zaprezentowano projekt nowej formy Freezy autorstwa Akiry Toriyamy – nazwanej Golden Freeza (GF), zamieszczono również komentarz mangaki.

Pomysł wskrzeszenia Freezy pojawił się już na samym początku, bo to bardzo wyrazista postać, tak że nawet taki sklerotyk jak ja dobrze ją pamięta. Dzięki dodaniu większej liczby scen akcji szybko przychodziły mi coraz to kolejne pomysły na nową fabułę. Pozostało tylko umiejętne wzmocnienie odrodzonego Freezy. Na szczęście wskazówki dotyczące postaci Beerusa i Whisa, które zasięgnąłem od scenarzysty Battle of Gods, naprowadziły mnie na pewien kierunek. Połączyłem wszystko w całość i historia została ukończona niespodziewanie szybko. Myślę, że animatorzy nie mieli z tym łatwo. (śmiech) Jeżeli wam się spodoba, to z radością wykrzyczę: kyaa! (krzyk starego człowieka)


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (1)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker