Shounen
12 czerwca 2015 (19:01)
Na oficjalnym Twitterze nadchodzącej serii Dragon Ball Super podano, że pierwsze dotyczące jej materiały promocyjne zostaną opublikowane 14 czerwca 2015, przy okazji emisji 157 odcinka Dragon Ball Kai.

W najbliższą niedzielę (14 czerwca) razem z odcinkiem Dragon Ball Kai wyemitowana zostanie po raz pierwszy zapowiedź Dragon Ball Super! Nie przegapcie też Kaia, bo seria zbliża się już do końca! W poniedziałek z kolei strona internetowa dostanie wielkiego power-upa. Opublikujemy także oficjalne grafiki z nowej serii.

Aktualizacja:
13 czerwca zamieszczono na kanale kolejną wiadomość, w której podano, że podczas niedzielnej zapowiedzi fani będą mogli usłyszeć piosenkę z openingu, którą wykona Kazuya Yoshii. Przypominamy, że utwór nosi tytuł Chōzetsu☆Dynamic!.

Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (2)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker