Katz
29 czerwca 2020 (20:50)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzydziesty pierwszy rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował syrenę z początkowych odcinków.


Oto syrena. Redaktor powiedział mi, bym narysował syrenę, ponieważ są popularne, ale kiedy uzyskałem satysfakcjonujący mnie efekt końcowy, okazało się, że za bardzo oryginału nie przypomina. Potraktujcie to jako bazgroł i wybaczcie.

Syrena pojawiła się w 25 rozdziale mangi Dragon Ball.

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga, Vermouda, Tapikara, Thousera, Bonyu, Łakowilka w ludzkiej postaci, krokodyla, pułkownika Srebrnego oraz Ikose i Idasę.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker