Katz
28 lipca 2020 (14:40)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzydziesty drugi rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował Raditza, któremu towarzyszy Bardock.


Raditz. Starszy brat Goku, który przybył na Ziemię, by przeciągnąć go na swoją stronę. Bardock na pewno nie przypuszczał, że w przyszłości jego synowie będą ze sobą walczyć.

Poza Raditza przedstawiona przez Toyotarō to ukłon w stronę oryginalnej mangi Toriyamy, albowiem Raditz w tej pozycji pojawił się w 201 rozdziale Dragon Balla, gdy zablokował Kamehamehę Goku.

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga, Vermouda, Tapikara, Thousera, Bonyu, Łakowilka w ludzkiej postaci, krokodyla, pułkownika Srebrnego, Ikose i Idasę oraz syrenę.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker