Katz
26 lutego 2021 (18:10)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzydziesty dziewiąty rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował "ostatecznego" Shen Longa z Dragon Ball GT.

Ostateczny Shen Long. Wygląda jak gigantyczny Shen Long i jest fajny! Choć Super Shen Long jest jeszcze większy. Włączając anime, istnieje całkiem sporo różnych Shen Longów, ale każdy ma swój urok i wszystkie uwielbiam.

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga, Vermouda, Tapikara, Thousera, Bonyu, Łakowilka w ludzkiej postaci, krokodyla, pułkownika Srebrnego, Ikose i Idasę, syrenę, Raditza, Bardocka w formie Ōzaru, Borę, Mumiarza, Grzesia, Sashimiego i sierżanta Purpurowego.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker