Katz
31 marca 2021 (17:43)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterdziesty rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował Olivu.

Olivu. Ziemski wojownik, który najwidoczniej zapisał się w historii jako mityczny bohater. Chyba odegrał znaczącą rolę, kiedy jeszcze żył. Jakie walki i z jakimi przeciwnikami toczył... Chciałbym to zobaczyć!

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga, Vermouda, Tapikara, Thousera, Bonyu, Łakowilka w ludzkiej postaci, krokodyla, pułkownika Srebrnego, Ikose i Idasę, syrenę, Raditza, Bardocka w formie Ōzaru, Borę, Mumiarza, Grzesia, Sashimiego, sierżanta Purpurowego i ostatecznego Shen Longa.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker