Katz
29 kwietnia 2021 (17:33)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterdziesty pierwszy rysunek z serii "Projekt specjalny: Toyotarō rysuje!". W tym miesiącu mangaka opublikował Aquę.

Aqua. Kolejny zawodnik turnieju w zaświatach. Wojownik ze Wschodniej Galaktyki, który potrafi wypełnić daną lokalizację wodą. Walki podwodne są rzadkością w serii, dlatego jego umiejętność wydaje się szczególna.

W poprzednich miesiącach mangaka prezentował szkice androida #8, Lunch, Króla Chapy, Tamburyna, Łakowilka, Tapiona, Janemby, Broliego, Ozotto, kapitana Ginyu, Bardocka, Paragusa, króla Colda, drużynę Bardocka, Onio i jego żonę, Shiirasu, Great Saiyamana, Naila, Królika Wmarchwiaka, Zarbona, Pui Puia, Sluga, Vermouda, Tapikara, Thousera, Bonyu, Łakowilka w ludzkiej postaci, krokodyla, pułkownika Srebrnego, Ikose i Idasę, syrenę, Raditza, Bardocka w formie Ōzaru, Borę, Mumiarza, Grzesia, Shisamiego, sierżanta Purpurowego, ostatecznego Shen Longa i Olivu.

Cykl wystartował w grudniu 2017 – raz w miesiącu publikowane są wykonane przez Toyotarō, autora mangowej adaptacji Dragon Ball Super, rysunki postaci, które nie pojawiły się dotychczas w tej serii.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker