Katz
24 września 2020 (18:07)
Według oficjalnej strony internetowej anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes siódmy odcinek Big Bang Mission będzie miał premierę w środę 30 września 2020 roku.

Strach przed szaleństwem! Powrót złej aury!
Goku i reszta przedostają się do luki czasowej, skąd wyrasta Kosmiczne Drzewo. Na miejscu Gohan, Siedemnastka i reszta, którzy zostali tam zabrani przez Fu, walczą z Bojackiem i Super Siedemnastką.
Za sprawą Towy znikają stamtąd członkowie Patrolu Czasu, a pozostali Goku i Vegeta stają naprzeciwko Fu. Gdy toczy się zaciekła walka, atakuje czarna aura Cumbera kontrolowanego przez Fu, a Goku i inni wpadają w szał.

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS i kilku mangowych adaptacji, a 5 kwietnia 2019 roku ukazała się gra o podtytule World Mission na Nintendo Switch oraz PC.

Pierwszy odcinek animowanej wersji Super Dragon Ball Heroes ukazał się 1 lipca 2018 roku. Odcinki trwają po 9 minut i pojawiają się nieregularnie.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker