Katz
5 sierpnia 2020 (20:28)
Na oficjalnej stronie internetowej anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes zamieszczono opis szóstego odcinka Big Bang Mission. Datę premiery podano natomiast na dzisiejszym streamie dotyczącym gry – ukaże się w czwartek 27 sierpnia 2020 roku. Oprócz tego z informacji na stronie wynika, że odcinki ukazywać się będą co miesiąc.

Eksplozja Smoczej Pięści!
Przekraczająca granice pełna moc Saiyanina 4 stopnia!

W środku zaciętej walki z Janembą nagle pojawiają się Demoniczni Bogowie Salsa i Putine z Mrocznego Królestwa Demonów. Za ich radą Goku i pozostali użyczają swojej mocy Son Goku: Xeno i Vegecie: Xeno. Czerwone światło rozbłyskuje z ciał dwóch wojowników Xeno i emituje od nich aura innego koloru niż wcześniej... Jak rozegra się zażarta walka z potężnym Janembą?!

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS i kilku mangowych adaptacji, a 5 kwietnia 2019 roku ukazała się gra o podtytule World Mission na Nintendo Switch oraz PC.

Pierwszy odcinek animowanej wersji Super Dragon Ball Heroes ukazał się 1 lipca 2018 roku. Odcinki trwają po 9 minut i pojawiają się nieregularnie.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker