Shounen
2 listopada 2018 (12:21)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwusetny wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja, która znalazła się na okładce gry Slime Mori Mori Dragon Quest 3: Dai Kaizoku to Shippo Dan wydanej na konsolę Nintendo 3DS 2 listopada 2011 roku, a więc równo 7 lat temu.


Autorzy wpisu zauważają, że ilustracja jest pełna energii, a przedstawia Slime'a wystrzelonego z armaty. Slime to maskotka serii Dragon Quest i jednocześnie główny bohater wyżej przedstawionej gry, jednej z trzech w spin-offowym cyklu skupiającym się na jego przygodach.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie, począwszy od dziesiątego wpisu, w którym była mowa o drugiej części gry.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker