Shounen
14 listopada 2018 (13:11)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwieście ósmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja, która znalazła się na okładce gry Slime Mori Mori Dragon Quest: Shōgeki no Shippo Dan wydanej na konsolę Game Boy Advance 14 listopada 2003 roku, a więc równo 15 lat temu.


Ilustracja przedstawia Slime'a, maskotkę serii Dragon Quest i jednocześnie głównego bohatera wyżej przedstawionej gry, pierwszej z trzech w spin-offowym cyklu skupiającym się na jego przygodach. Do ostatniej z nich nawiązywano w 200 wpisie.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie, począwszy od dziesiątego wpisu, w którym była mowa o drugiej części gry.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker