Shounen
16 listopada 2018 (20:02)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwieście dziesiąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja, która znalazła się na okładce dodatku do gry Dragon Quest X o podtytule 5000-nen no Tabiji Harukanaru Kokyō e, wydanego 16 listopada 2017 roku, a więc równo rok temu.


Dragon Quest X to pierwsza gra z gatunku MMORPG w serii, a jej premiera miała miejsce 2 sierpnia 2012 roku. Rysunek przedstawia głównego bohatera oraz dwie nowe postacie, tajemniczych szermierza w czarnej zbroi oraz wróżkę Kyururu. Do gry nawiązywano także w 136 wpisie.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie, począwszy od dziesiątego wpisu, w którym była mowa o drugiej części gry.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker