Shounen
22 lutego 2019 (14:22)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwieście siedemdziesiąty trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to wykonany na potrzeby dragonballowej gry karcianej rysunek Neko Majina Z, który opublikowano w Monthly Shōnen Jumpie z 2004 roku (#2/2004).


22 lutego znany jest w Japonii jako Neko no Hi, czyli Dzień Kota (od japońskiej wymowy tej daty), stąd pomysł na opublikowanie dziś rysunku kota, bohatera mangi Neko Majin.

Neko Majin to komediowa manga, której głównym bohaterem jest tytułowy kot o nadludzkich umiejętnościach. Z początku tylko lekko nawiązuje do DB, jednak po zmianie tytułu na Neko Majin Z robi to coraz bardziej.

Całość liczy osiem rozdziałów, które publikowane były w nieregularnych odstępach czasu od 1999 roku do 2005. Manga nie ukazała się w Polsce. Do serii odwoływano się także we wpisach 28, 188 oraz 237.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker