AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
Shounen
14 stycznia 2020 (10:56)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterysta osiemdziesiąty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to fragment z wydanego 15 sierpnia 1981 roku piątego tomu mangi Dr. Slump, przedstawiający kolejną ze stron dodatkowych pt. "Z cyklu teatrzyk zdarzeń prawdziwych – Ja i moje przygody".


Jest to ósma historia z cyklu "Ja i moje przygody" i została zatytułowana "Wśród drapaczy chmur". Przedstawia Toriyamę i jego redaktora Torishimę (w mandze nazywa się Amihsirot) podczas pobytu w Ameryce.

W polskiej edycji mangi wydanej przez J.P.Fantastica znajdziemy ją w dziesiątym tomie (skan). Do historyjek z serii "Ja i moje przygody" odwoływano się już wcześniej we wpisach 342 (pierwsza), 359 (druga), 381 (trzecia), 401 (czwarta), 419 (piąta), 447 (szósta) oraz 463 (siódma).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker