Shounen
29 czerwca 2020 (13:39)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono pięćset dziewięćdziesiąty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to kolorowy rysunek zamieszczony w wydanym na 10-lecie mangi Naruto fanbooku pt. Naruto: Hiden – Kai no Sho, który ukazał się 5 grudnia 2009 roku.


Naruto to popularna manga Masashiego Kishimoto, która publikowana była w latach 1999-2014. Na potrzeby wydanego z okazji jej 10-lecia tomiku autor Dragon Balla narysował Goku w stroju Naruto, a jednocześnie autor Naruto narysował głównego bohatera swojej mangi w stroju Goku. Autorzy wpisu zauważają, że Kishimoto jest fanem Toriyamy i to na jego prośbę doszło do tej współpracy.

Zawartość książki prezentowano także w 387 wpisie, kiedy zamieszczono stronę z rysunkiem Naruto oraz komentarzem mangaki.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker