Cienie północy
Shounen
20 kwietnia 2018 (13:20)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sześćdziesiąty ósmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja, która znalazła się na okładce wydanej 20 kwietnia 2006 gry Dragon Quest: Shōnen Yangus to Fushigi no Dungeon na konsolę PlayStation 2, a więc równo 12 lat temu.


Gra pojawiła się niespełna dwa lata po Dragon Quest VIII i jest jej prequelem – skupia się na Yangusie, jednym z jej głównych bohaterów, ale w młodszej wersji. Ukazała się wyłącznie w Japonii.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie, począwszy od dziesiątego wpisu, w którym była mowa o drugiej części gry.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker