Shounen
13 kwietnia 2024 (21:37)
W majowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano trzydziestą trzecią pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Trzydziestą trzecią okładkę wykonała Naho Ohishi, autorka mangi Dragon Ball SD (2010-) i kilku innych spin-offów, która zaprezentowała swoją wersję okładki osiemnastego tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaczki na tylnej okładce magazynu.


Mój pierwszy kontakt z mangą miał miejsce, gdy chodziłam do przedszkola i dostałam ją od taty zamiast kolorowanki, bo chyba nawet nie umiałam jej przeczytać. Na szczęście nawet w dorosłym życiu nadal jestem związana z Dragon Ballem i cały ten czas mogłam podążać u boku wspaniałego Goku, który najpierw został ojcem, a później dziadkiem. Bez przesady mogę powiedzieć, że Dragon Ball to wielki byt zajmujący większą część mojego życia. Nigdy nie byłabym w stanie wystarczająco podziękować panu Toriyamie za umożliwienie mi kroczenia przez życie u boku Dragon Balla. Bardzo, bardzo mocno dziękuję. Zawsze będę kochała Dragon Balla całym sercem.

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (3)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker