Shounen
10 listopada 2017 (19:34)
Francuski organizator imprez Overlook Events we współpracy z Toei Animation Europe zapowiedział na przyszły rok drugi, po tegorocznym paryskim, koncert orkiestry symfonicznej z serii Dragon Ball Symphonic Adventure. W repertuarze wyłącznie utwory z serii Dragon Ball oraz Dragon Ball Z – zarówno te skomponowane przez Shunsuke Kikuchiego, jak również piosenki, np. z openingów.

Koncert odbędzie się 3 marca 2018 w budynku Auditori Fòrum w Barcelonie, a wykona go Orquesta Sinfónica del Vallés pod kierownictwem Adriána Rondy.


Jak przed rokiem, na scenie wystąpi odpowiedzialny za opening (Makafushigi Adventure!) i inne piosenki kojarzone z pierwszą serią DB piosenkarz Hiroki Takahashi. Oprócz własnych utworów wykona również inne popularne (m.in. Cha-La Head-Cha-La). Mając bilet VIP, po występie będzie można poprosić artystę o autograf lub zdjęcie. Podczas koncertu w tle wyświetlane będą fragmenty odcinków.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądało to w maju w Paryżu, zapraszamy do tematu na forum, w którym znajdziecie linki do fragmentów tego koncertu, który nie doczekał się oficjalnego wydania.

Bilety można już zamawiać, dostępne są w cenach 22 – 125 euro.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker