Shounen
21 grudnia 2017 (18:20)
W ubiegłym miesiącu pisaliśmy o przyszłorocznym koncercie w Barcelonie, tymczasem okazuje się, że to niejedyne takie wydarzenie zaplanowane na przyszły rok.

Toei Animation Europe, we współpracy z francuskim organizatorem imprez Overlook Events, zapowiedziało na 2018 rok aż dwa koncerty orkiestry symfonicznej z serii Dragon Ball Symphonic Adventure. W repertuarze wyłącznie utwory z serii Dragon Ball oraz Dragon Ball Z – zarówno te skomponowane przez Shunsuke Kikuchiego, jak również piosenki, np. z openingów.

Trzeci koncert odbędzie się 3 listopada 2018 w budynku Théâtre de Beaulieu w Lozannie, we francuskojęzycznej części Szwajcarii, a wykona go 60-osobowa orkiestra Sinfonietta de Lausanne.


Choć nie podano jeszcze oficjalnie szczegółów, organizator zapewnia, że na na scenie pojawi się, jak przed rokiem, odpowiedzialny za opening (Makafushigi Adventure!) i inne piosenki kojarzone z pierwszą serią DB piosenkarz Hiroki Takahashi. Oprócz własnych utworów wykona również inne popularne (m.in. Cha-La Head-Cha-La Hironobu Kageyamy). Mając bilet VIP, po występie będzie można poprosić artystę o autograf lub zdjęcie. Podczas koncertu w tle wyświetlane będą fragmenty odcinków.

Pierwszy i do tej pory jedyny koncert z serii Dragon Ball Symphonic Adventure odbył się 6 maja 2017 w Paryżu. Na 3 marca 2018 zapowiedziano koncert w Barcelonie.

Bilety na występ w Szwajcarii dostępne są w cenach 48 – 114 franków szwajcarskich (strefa VIP 149 franków) lub w euro 44 – 103 / VIP 135.
komentarze (1)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker