Cienie północy
Katz
27 października 2012 (0:09)
Dnia wczorajszego, 26 października, w półfinale popularnego programu rozrywkowego Got to Dance. Tylko taniec emitowanego przez telewizję Polsat, grupa b'boyów Sztewite Gang w swej choreografii wykorzystała elementy Dragon Balla: motyw muzyczny – zakończenie serii DBGT, a członkowie grupy ubrani byli w niebiesko-pomarańczowe stroje na wzór stroju Son Goku.

Cały występ dostępny jest poniżej. Polskiego lektora możemy usłyszeć w minucie 0:28 (początek endingu) oraz 2:15 (koniec endingu i jednocześnie całej serii).


Pod koniec przedstawienia prowadzący skomentował grupę: "Sztewite Gang prosto z chińskiego filmu o karate"(?). Na pytanie o przesłanie występu lider grupy odpowiedział: "przesłaniem tego występu było cofnięcie się w najlepsze czasy w naszym życiu, czyli dzieciństwo". Za kulisami dodał: "Na tą magiczną chmurkę może wskoczyć tylko człowiek, który ma czyste serce. Sztewite to ekipa, która chce być tak czysta jak Songo, żeby latać na magicznej chmurce".

Natomiast zachęcenie widzów do zagłosowania na nich wyglądało następująco: "Jak Songo walczył ze złem, podnosił ręce w górę, żeby stworzyć Genki Damę. Wy macie za zadanie podnieść wasze ręce, złapać telefony i nawalać tyle SMS-ów, żeby zobaczyć nas w finale".

Myślę, że panowie zasłużyli na głosy od fanów Smoczych Kul ;)
komentarze (14)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker