Cienie północy
Informacje

Dragon Ball

INFORMAJCE
-
ODCINKI TELEWIZYJNE -- DRAGON BALL GT -- 01-20

W tym dziale znajdują się raczej szczegółowe opisy wszystkich odcinków trzech serii Dragon Balla, a także ich tytuły oryginalne, jak i polskie, jak i oryginalne przetłumaczone na angielskie. Życzymy do miłego czytania.


DRAGON BALL | DRAGON BALL Z | DRAGON BALL GT

INFORMACJE OGÓLNE
01-20 | 21-40 | 41-60 | 61-64

Schemat przedstawiania odcinków
Numer odcinka [Data wydania]

a) Tytuł japoński (romaji)

b) Tytuł japoński (kanji)

c) Tytuł japoński przetłumaczony na angielski

d) Tytuł polski

Szczegółowy opis odcinka


Odcinek 01 [07.02.1996]

a) Nazo no Doragonbôru Shutsugen!! Gokû ga Kodomo ni!?

b) 謎のDB出現!! 悟空が子供に!?

c) The mysterious Dragon Ball appear! Son-Goku becomes a child!

d) Nowe wcielenie Songo

Son-Goku i Uub trenowali wytrwale w Rajskim Pałacu. W tym samym czasie Pilaf, Shuu i Mai także byli w Rajskim Pałacu, w celu wezwania Shen-Rona. Wojownicy skończyli trening. Pilaf i reszta znaleźli starożytne Smocze Kule. Dende i Mister Popo rozmawiają z Son-Goku i Uubem. W pewnej chwili Pilaf wezwał Shen-Rona. Olbrzym był prawie prawie cały czerwony. Po chwili wszyscy czterej zobaczyli nadchodzącego Son-Goku, który coś przeczuł. Wtem Pilaf powiedział, że mógł zabić tego Saiya-jina, kiedy ten był jeszcze dzieckiem. No i niestety Dragon uczynił, że Son-Goku się zmniejszył, stał się znowu mały. North Kaio-Sama dowiedział się od Dendego, że zostały właśnie użyte starożytne Smocze Kule, które dawno temu zrobił wszechmogący Ziemi. Tymczasem młoda i ładna Pan, wnuczka Son-Goku, jest z kimś na randce. Nagle bandyci napadli na bank. Son-Goku coś je w restauracji. Więc mały wstał i miał zamiar pokonać złodziei, ale Pan go zatrzymała i sama zajęła się przeciwnikami. Później wyszedł stary Kame sennin, który rozpoznał od razu małego Son-Goku. Po jakimś czasie North Kaio-Sama ostrzegł wszystkich, że jeżeli nie zbiorą oni Smoczych Kul w ciągu roku to Ziemia przestanie istnieć.


Odcinek 02 [14.02.1996]

a) Shuyaku wa Watashi! Pan Uchû ni Tobitatsu!!

b) 主役は私! パン宇宙に飛び立つ!!

c) I am the Leader! Pan Flies into Space!

d) Pan wylatuje w kosmos

Trunks był już prezesem Capsule Corporation. Po chwili wszedł do swojego pokoju. Nagle weszła kobieta i zaczęła mówić mu jego długi plan dnia. Wtenczas Saiya-jin odleciał niezauważony przez okienko w ścianie swojego wieżowca. Bulma pokazywała tymczasem statek kosmiczny Son-Goku i innym. Mieli polecieć nim w kosmos i poszukać Smoczych Kul. Po chwili Saiya-jin zaczął trenować trochę obok statku. Po jakimś czasie Pan wyszła z domu, a za nią poszedł mały Son-Goku. Jakiś facet chciał chwycić Pan, ale ta odleciała do góry i wpadł przez to na jej dziadka. Pan i Mister Satan rozmawiali w kawiarni. Vegeta rozkazał Son-Gotenowi i Trunksowi, polecieć kosmicznym statkiem i znaleźć Smocze Kule. Trunks i Son-Goku weszli już do statku kosmicznego. W środku zobaczyli Pan, która nagle nacisnęła przycisk do odlotu. Statek kosmiczny odleciał, a na jego pokładzie znajdowali się Pan, Trunks i Son-Goku.


Odcinek 03 [21.02.1996]

a) Chô-Gametsui!! Shônin no Wakusei Imegga

b) 超ガメツイ!! 商人の惑星イメッガ

c) The Ultimate Moneygrubbers! Imegga, Planet of Merchants

d) Olmek planeta kupców

Trunks próbował zabrać Pan klucz, którym można zatrzymać statek. W pewnej chwili dziewczyna schowała go pomiędzy swoje piersi. Tymczasem Chi-Chi wieszała pranie. Trunks, Son-Goku i Pan zobaczyli nagle jak jakaś część odpadła od ich statku kosmicznego. Przez to pojazd musiał lądować awaryjnie na najbliższej planecie, którą była Imegga. Kiedy już wylądowali, Trunks chciał zakupić potrzebne części do statku kosmicznego. Nagle wszyscy dali im niepotrzebne przedmioty, a w zamian zabrali pieniądze. Potem trzech Saiya-jinów weszło do hotelu i zamówiło pokój. Son-Goku poszedł znaleźć coś do jedzenia, a Pan poszła wziąć prysznic. Nagle Trunks i reszta zobaczyli, że do wszystkich rzeczy są podłączone liczniki, których wartość bez przerwy rosła. Więc na nic nie czekając uciekli z hotelu. Po chwili weszli do domu jakichś ludzi. Nagle przyjechały roboty i rozebrały cały dom, gdyż właściciele już nie mieli za niego czym płacić. Po rozmowie Saiya-jinowie wrócili do swojego statku. Trunks chciał zobaczyć na Dragon Radarze, czy jest na Imegga Smocza Kula. Wtenczas z ziemi wyszedł mały robocik i zjadł im radar. Wkrótce Trunks, Pan i Son-Goku spostrzegli się, że ktoś zabrał im kosmiczny statek.


Odcinek 04 [28.02.1996]

a) Wonteddo!! Gokû ga Shimei-tehai!?

b) ウォンテッド!! 悟空が指名手配!?

c) Wanted! Son-Goku is a criminal!

d) List gończy za Songo

Pan wsadziła małego robota do swojego plecaka. Son-Goku, Trunks i Pan postanowili odzyskać swój statek kosmiczny. Więc po jakimś czasie wkradli się do pałacu, w którym rządził Don Kea, król całej planety. Strażnicy pałacu zobaczyli nagle trzech Saiya-jinów. Chcieli ich zabić, ale nie mieli wystarczającej siły. Wkrótce Pan weszła do statku kosmicznego i razem z Trunksem i Son-Goku wyjechała z pałacu. Trunks ukrył statek i poszedł z innymi do kupców, ale wszyscy uciekali na ich widok. Nagle zobaczyli na ścianie dużo listów gończych z ich twarzami. W pewnej chwili zaczęła gonić ich policja, ale Saiya-jinowie bez problemu uciekli im. Tymczasem zaczął padać deszcz, a Trunksa, Pan i Son-Goku w końcu odnalazła policja.


Odcinek 05 [06.03.1996]

a) Tsuyoi Yatsu Mikke!! Yôjinbô Rejikku

b) 強いヤツ見っけ!! 用心棒レジック

c) See, the Strong Ledgic! The Bodyguard Don Kea

d) Opuszczamy Olmek

Trunks, Pan i Son-Goku uciekali przed policją. Nagle wszyscy trzej wpadli przez dach do domu. Ludzie, którzy tam mieszkali dali im jedzenia. Saiya-jinowie postanowili pokonać Don Kea. Więc ponownie dostali się do jego pałacu, ale nagle zjawił się Ledgic, raczej silny ochroniarz króla. Son-Goku postanowił, że go pokona. Ledgic i Son-Goku walczyli. Nagle ten drugi zamienił się w Super Saiya-jina i pokonał przeciwnika. Trunks, Pan i Son-Goku kazali Don Kea zmienić system wynajmu domów. Potem odlecieli z planety. Kiedy Trunks wziął w ręce robota, zobaczył w nim radar do Smoczych Kul. Saiya-jinowie odlecieli z planety i kierowali się tam gdzie jest najbliższa Smocza Kula.


Odcinek 06 [13.03.1996]

a) Chotto Itê Zo!? Gokû no Haisha

b) ちょっとイテエぞ!? 悟空の歯医者

c) It hurts, eh!? Son-Goku the dentist

d) Planeta Wielkich Zwierząt

Son-Goku zapytał się robota o jego imię. Ten odpowiedział, że nazywa się DB4649T200RS. Wtedy Trunks, Pan i Son-Goku nazwali go Giru, z jakichś tam przyczyn. Wkrótce wszyscy wylądowali na planecie, na której to żyły bardzo wielkie zwierzęta i w ogóle wszystko było znacznie większe niż na Ziemi. Po chwili Pan przebrała się za pszczołę. Trunks i reszta znaleźli tymczasem Smoczą Kulę. Nagle spadło na nią olbrzymie jabłko, a po chwili duży ptak zabrał te właśnie jabłko. Pan zobaczyła jak z jaj pszczół wyszły małe pszczoły. Potem próbowała uciec, ale te owady zaczęły ją gonić. W niedługim czasie zobaczyła przyjaciół. Wkrótce olbrzym zjadł jabłko ze Smoczą Kulą. Więc Son-Goku wleciał szybko do gęby olbrzyma i zabrał stamtąd kulę, która na szczęście utkwiła między zębami. Trunks, Pan i Son-Goku znaleźli nareszcie pierwszą Smoczą Kulę, a była ona z czterema gwiazdkami.


Odcinek 07 [20.03.1996]

a) Itoshi no Hanî!? Hanayome wa Torankusu

b) 愛しのハニー!? 花嫁はトランクス

c) Beloved Honey!? The Betrothed is Trunks

d) Czarodziejskie wąsy

Pan zawiązała Giru, by nie mógł się ruszać. Nagle ich statek kosmiczny wylądował na jakiejś planecie. Wkrótce dostrzegli, że jeden z mieszkańców pewnej wioski ma Smoczą Kulę. Zaraz potem jakiś człowiek opowiedział im o strasznym Zu-Namie, który umie wywoływać trzęsienia ziemi. W chwile potem Zu-Nama przyszedł do wioski po pannę młodą. Potwór jakby wywołał trzęsienie ziemi, więc niewiasta wyszła do niego. Olbrzym odszedł i powiedział, że wróci jutro. Trunks, Pan i Son-Goku powiedzieli mieszkańcom wioski, że pokonają tego potwora. Pan i Son-Goku postanowili, że Trunks przebierze się za narzeczoną. Zu-Nama przyszedł do wioski. Trunks w przebraniu podszedł do potwora.


Odcinek 08 [17.04.1996]

a) Gokû mo Dokkan!! Ohige Pawâ Zenkai

b) 悟空もドッカン!! おヒゲパワー全開

c) Son-Goku also Thunders! The Zu-Nama Power is at Full

d) Zounama sprzymierzeńcem

Zu-Nama szedł z Trunksem do swojej kryjówki. Son-Goku, Pan i ktoś jeszcze szli za nimi. Trunks z potworem dotarli już na miejsce. Son-Goku i inni podążali za nimi. Trunks dał po jakimś czasie Zu-Namie jedzenie oblane alkoholem. Potwór walnął niezbyt mocno Trunksa, po czym zasnął. Wtedy Saiya-jinowie obcięli wąsy potworowi, żeby nie wywoływał więcej trzęsień ziemi. W końcu potwór obudził się i wywołał trzęsienie. W pewnym momencie wstrząsy ustały, a potwór nadal ruszał wąsami. Wyszło na jaw, że wróg umie tylko przewidywać trzęsienia, ale nie je wywoływać. Tymczasem wulkan eksplodował. Trunks i reszta uciekają. Son-Goku wykorzystał technikę Kamehameha i wystrzelił pocisk w wulkan. Cała góra zniknęła z powierzchni ziemi. Postanowiono, że Zu-Nama zamieszka w wiosce. Trunks, Son-Goku i Pan dostali Smoczą Kulę od mieszkańców wioski. Niestety wtedy jakiś nieznany osobnik ukradł im ją, po czym zaraz odleciał.


Odcinek 09 [24.04.1996]

a) Shimatta!! Gokû Tobikomu Wana no Hoshi!?

b) シマッタ!! 悟空飛び込む罠の星!?

c) Damn! Son-Goku Leaps into the Trap Planet!?

d) Nie tylko Songo szuka Kul

Trunks, Pan i Son-Goku gonili swoim statkiem nieznanych osobników, o imionach Son Para, Bon Para i Don Para. Niestety ich statek jest za wolny. Bracia Para polecieli na jakąś planetę. Saiya-jinowie próbują ich dogonić. Wrogowie wylądowali już na planecie. Trunks, Pan i Son-Goku polecieli za nimi, a wtenczas bracia Para odlecieli na jakiś jeszcze inny glob, na którym wkrótce wylądowali. Jakiś człowiek o imieniu Mutchy-Motchy zamienił innego w lalkę i wrzucił go do dużego dzbana, żeby niejaki cyborg Lude miał więcej energii. Son Para, Bon Para i Don Para oddali Smoczą Kulę i odlecieli zdobyć następną, którą to przecież mieli wtedy Trunks i reszta. Son-Goku, Trunks i Pan lecieli tymczasem w statku kosmicznym przez tunel w planecie. Zobaczyli, że Smoczej Kuli nie ma na Dragon Radarze. Nagle jakiś potwór zaatakował ich pojazd. Bracia Para lecieli za Trunksem i resztą, by zabrać im Smoczą Kulę. Potwory, jakby wielkie dżdżownice, próbowały zjeść Saiya-jinów, ale były za słabe. Son Para, Bon Para i Don Para weszli na statek Trunksa i zaczęli szukać tam Smoczej Kuli.


Odcinek 10 [01.05.1996]

a) Odotte Atakku!? Bonpappa—!!

b) 踊ってアタック!? ボンパッパー!!

c) Dance Attack!? Boom - Shakalaka!

d) Dziki taniec w kosmosie

Potwory chciały zjeść Trunksa, Pan i Son-Goku. Trzej bracia Para szukali Smoczej Kuli na statku Trunksa. Saiya-jinowie walczą tymczasem z robalami. Gdzie indziej Mutchy-Motchy zamienił kilku ludzi w lalki i wrzucił ich do dzbana. Trunks, Pan i Son-Goku pokonali nareszcie wszystkich przeciwników. Nagle wyszli trzej bracia i zaczęli tańczyć swój specjalny taniec. Trunks, Pan, Son-Goku i Giru, także tańczyli ten taniec i nie mogli przestać, gdyż takie ma on właściwości. W pewnym momencie zjawiły się potwory i Son-Goku i reszta przestali tańczyć, po czym pokonali Son Para i jego braci. Trunks, Pan, Son-Goku i Giru szukali Smoczej Kuli na statku kosmicznym wroga. Nagle Pan i Giru niespecjalnie odlecieli statkiem kosmicznym wrogów, na planetę, na której lądował on poprzednio.


Odcinek 11 [08.05.1996]

a) Rûdo no Noroi!? Ningyô ni Sareta Pan

b) ルードの呪い!? 人形にされたパン

c) The Curse of Rirudo!? Pan turns into a Doll

d) Pan zamieniona w lalkę

Pan i Giru lecieli na jakąś planetę. Trunks próbował w międzyczasie dowiedzieć się od braci Para na jaką to planetę poleciała Pan. Tymczasem robocik i dziewczyna wylądowali na planecie Lude. Giru od razu wykrył radarem Smoczą Kulę. Po chwili Pan ujrzała tę kulę obok Mutchy-Motchy. Trunks, Son-Goku i bracia Para również wylądowali na tej planecie. Nagle wnuczka Son-Goku zabrała Smoczą Kulę i chciała uciec, ale została wtedy zamieniona w lalkę. Trunks i inni dolecieli do miejsca, w którym to była Pan. Po chwili wróg zamienił braci Para w lalki i wrzucił ich do wielkiego dzbana. Potem zaczął walczyć z Trunksem i Son-Goku, ale przegrał. Nagle z jego bata powstał nowy przeciwnik.


Odcinek 12 [15.05.1996]

a) Kami no Otsuge wa Chô-Meiwaku!! Rûdo Kidô

b) 神のお告げは超迷惑!! ルード機動

c) The Oracle of God is Really Troublesome! Soldier Rirudo

d) Lud zaczyna działać

Son-Goku i Trunks walczyli z Mutchy-Motchy. Niestety nie mogli go pokonać. W pewnym momencie Trunks wystrzelił w przeciwnika ognistą kulę, ale nic mu nie zrobił. Mutchy-Motchy rzucił w Son-Goku kilka mieczy, ale żadnym go nie trafił. Son-Goku nie potrafi zabić wroga. Po kilku minutach przybrał postać Super Saiya-jina. Tymczasem Dol-Taki kazał wszystkim zgromadzić się w świątyni. Olbrzymi Lude zamienił wszystkich tam zgromadzonych w lalki, które po chwili wessał. Mimo tego Lude nie miał jeszcze wystarczającej energii, by pokonać Son-Goku. Nagle Trunks zamienił się w Super Saiya-jina. Mutchy-Motchy walczył nadal z Son-Goku. W pewnej chwili syn Vegety wystrzelił we wroga wielką ognistą kulę, która ostatecznie zabiła Mutchy-Motchy. Dol-Taki postanowił przebrać Pan, która ciągle jest lalką. Trunks i Son-Goku szukali ludzi, ale zobaczyli tylko lalki. Po chwili znaleźli jedną Smoczą Kulę. Wtedy to Dol-Taki obudził cyborga Lude.


Odcinek 13 [22.05.1996]

a) Koitsu ga Oyadama!? Nazo no Kagakusha Myû

b) こいつが親玉!? 謎の科学者ミュー

c) This is Father and Son? The Riddle of Doctor Miu

d) Tajemniczy Doktor Miu

Lude zaczął już walkę z Saiya-jinami. Dol-Taki chciał tymvzasem przebrać Pan. Olbrzymi cyborg próbował pokonać przeciwników. Son-Goku wykorzystał nagle technikę walki Kamehameha i strzelił energią w Lude, ale ten nadal żył. Dol-Taki poszedł do specjalnego pokoju, żeby porozmawiać z Doctorem Miu. Powiedział on do niego, że Lude już powstał. Trunks i Son-Goku ponownie zaatakowali maszynę, ale był on za silny. Doctor Miu rozmawiał z Dol-Takim. Son-Goku i Trunks próbowali na różne sposoby pokonać olbrzyma. Profesor zamienił w międzyczasie Dol-Takiego w lalkę. Lude pochłanął energię Pan i Dol-Takiego.


Odcinek 14 [05.06.1996]

a) Rizumu de Batchiri!? Rûdo Kôryaku!!

b) リズムでバッチリ!? ルード攻略!!

c) Can We Get the Rhythm Down Perfectly!? Capture Rirudo!

d) Doskonały rytm sposobem na Luda

Lude wessał Pan i Dol-Takiego. Pan zapytała się Dol-Takiego jak wydostać się z Lude. Tymczasem cyborg walczył z Son-Goku i Trunksem. Bracia Para zaczęli tańczyć, a Dol-Taki razem z nimi. Zapytali się go gdzie Lude ma słaby punkt. Dol-Taki pokazał, że jest on na górze, a potem dodał, że trzeba w niego strzelić z dwóch stron jednocześnie. Son-Goku i Trunks walczyli z Lude. Son Para, Bon Para i Don Para przekazali telepatycznie do Son-Goku, żeby strzelał w czerwoną komórkę. Pan i Son-Goku próbowali strzelać jednocześnie we wskazany punkt. Lude wykorzystał techniki Eye Laser i Eraser Cannon, ale nie miał wystarczjącej mocy, by wygrać walkę. W końcu Son-Goku i Pan strzelili jednocześnie w czerwoną komórkę i pokonali ostatecznie Lude. Wszystkie lalki od razu odzyskały normalną postać, a Dol-Taki gdzieś odleciał.


Odcinek 15 [12.06.1996]

a) Mô Gurete Yaru!! Pan no Iede!?

b) もうグレてやる!! パンの家出!?

c) I Can't Take Anymore! Pan Runs Away!?

d) Pan robi na złość i odchodzi

Trunks, Pan, Son-Goku i Giru wylądowali na jakiejś pustynnej i gorącej planecie. Nagle zaatakował ich duży potwór, ale Son-Goku szybko go pokonał. Pan się zdenerwowała i odleciała od Son-Goku i Trunksa. Giru poleciał szukać dziewczyny. Nagle wyszedł potwór i zaatakował robocika, ale mały się obronił. Pan była bardzo zmęczona. Tymczasem niejaki Rirudo zabił Dol-Takiego, na jakimś odległym globie. Po chwili Doctor Miu rozkazał mu, żeby złapał Son-Goku, Trunksa i Pan. Gdzie indziej Giru znalazł ślady Pan. Son-Goku nadal walczył z dużymi potworami. Trunks zaś naprawiał statek kosmiczny. Nagle Pan zaatakował jeden z potworów, ale Giru ją obronił. Dwaj Saiya-jinowie znaleźli dziewczynę. Wkrótce Giru pokazał Trunksowi oazę i Smoczą Kulę z pięcioma gwiazdkami, którą właśnie znalazł.


Odcinek 16 [19.06.1996]

a) Mashin Wakusei Emu Tsû... Uragiri no Giru

b) マシン惑星M2… 裏切りのギル

c) Machine Planet M2. Giru the Backstabber!?

d) Tajemnica Gila

Pan grała z Giru w grę telewizyjną i ciągle przegrywała. Trunks zobaczył na radarze Smoczą Kulę. Ich statek kosmiczny wylądował na planecie M2. Nagle Saiya-jinowie zobaczyli dużo małych robotów podobnych do ich nowego przyjaciela. Tymczasem Giru odleciał do Rirudo, który przyznał mu medal za przyprowadzenie Saiya-jinów. Po chwili Giru przyleciał ponownie do Trunksa, Pan i Son-Goku. Poszedł z nimi i nagle wszyscy zobaczyli cztery roboty. Jeden z nich złapał Trunksa i Son-Goku. Inny chciał złapać Pan, ale Giru powiedział, żeby tego nie robił. Wszystkie pięć robotów odleciało do Rirudo.


Odcinek 17 [26.06.1996]

a) Pan ni Omakase! Gokû Kyûshutsu Sakusen!!

b) パンにおまかせ! 悟空救出作戦!!

c) Waiting for Pan! The Tactical Strike to Rescue Son-Goku!

d) Pan bierze sprawy w swoje ręce

Pan weszła do budowli, w której są więzieni Trunks i Son-Goku. Nagle zdeptało ją bardzo wiele robotów. Po chwili przebrała się za jednego z nich. Gdzie indziej Rirudo pokazał wszystkim jak daje Giru medal za to, że przyprowadził na tę planetę kilku Saiya-jinów. Tymczasem roboty zmierzyły moc Trunksa i Son-Goku. Inne zaś wrzuciły Pan do pomieszczenia, gdzie znajdują się wszystkie rozwalone roboty. Pan się bez problemu uwolniła i pokonała jednego ze słabych przeciwników. Nagle Son-Goku się obudził. Pan weszła do budowli, w której byli uwięzieni Saiya-jinowie. Trunks odzyskał przytomność.


Odcinek 18 [10.07.1996]

a) Dêta nya Nai Ze! Gokû no Chô-Honki

b) データにゃないぜ! 悟空の超本気

c) Surprise! Son-Goku Attacked By a Metal Storm

d) Songo wpada w złość

Son-Goku, który już się uwolnił, walczył z trzema robotami, ale był od nich raczej słabszy. Roboty wychodziły bez przerwy ze ścian. Trunks i Pan byli w swoim statku. Trzy roboty się złączyły i powstał jeden większy i trzy razy silniejszy. Son-Goku zaatakował przeciwnika,. Olbrzym znowu się przekształcił, żeby być szybszym. Po chwili zaatakował malca, ale tym razem przegrał. Rirudo i Giru oglądali walkę Son-Goku i robota. Rirudo postanowił samodzielnie pokonać przeciwnika. Nagle mały Saiya-jin wykorzystał technikę walki Kamehameha i pokonał robota. Rirudo poleciał, aby pokonać małego Son-Goku.


Odcinek 19 [17.07.1996]

a) 出陣!! 最強ミュータント • リルド

b) Shutsujin!! Saikyô Myûtanto • Rirudo

c) Set Out and Attack! The Mighty Mutant Rirudo

d) Transfer Tronka

Rirudo dotarł do Son-Goku, Trunksa i Pan. Najpierw zamienił w metal szyna Vegety i teleportował go do laboratorium Doctora Miu. Pan poleciała do tamtego miejsca, w celu uwolnienia Trunksa. Rirudo próbował zamienić Son-Goku w metal, ale nie udało mu się. Saiya-jin walczył z Rirudo. Pan postanowiła wejść do laboratorium. Son-Goku wykorzystał technikę Kamehameha, ale cyborg nadal żył. Nagle cztery roboty złapały Saiya-jina, ale ten zamienił się w Super Saiya-jina i szybko uwolnił się z objęć. Rirudo transformował się w jeszcze silniejszego.


Odcinek 20 [31.07.1996]

a) Tamageta Zo!! Gokû o Osou Kinzoku Tsunami

b) たまげたぞ!! 悟空を襲う金属津波

c) Surprise! Son-Goku Attacked By a Metal Storm

d) Ruchome ściany

Son-Goku walczył z Rirudo. Pan weszła do budynku, gdzie jest Giru, ale ściany wyprowadziły ją z powrotem na zewnątrz. Son-Goku walczył bez przerwy z Rirudo. Ich siły były chyba wyrównane. Nagle Saiya-jin użył techniki Kamehameha, ale wrogowi nic się nie stało. Pan tymczasem znowu weszła do budynku. Nagle zobaczyła robota, który był wyrzucony na złom. Son-Goku próbował pokonać Rirudo. Doctor Miu czekał tylko, aż jego cyborg zamieni dwóch pozostałych Saiya-jinów w metal. Ściany budynku wyprowadzały Pan ponownie na zewnątrz, ale dobry robot wyłączył alarm. Wtedy Pan wykorzystała technikę Kamehameha, ale mały Giru znowu włączył alarm i ściany znowu wyprowadziły ładną dziewczynę na zewnątrz. Son-Goku nadal walczył z Rirudo.


01-20 -- DRAGON BALL GT -- ODCINKI TELEWIZYJNE
-
INFORAMCJE
Informacje ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker