Cienie północy
Informacje

Dragon Ball

INFORMAJCE
-
ODCINKI TELEWIZYJNE -- DRAGON BALL GT -- 41-60

W tym dziale znajdują się raczej szczegółowe opisy wszystkich odcinków trzech serii Dragon Balla, a także ich tytuły oryginalne, jak i polskie, jak i oryginalne przetłumaczone na angielskie. Życzymy do miłego czytania.


DRAGON BALL | DRAGON BALL Z | DRAGON BALL GT

INFORMACJE OGÓLNE
01-20 | 21-40 | 41-60 | 61-64

Schemat przedstawiania odcinków
Numer odcinka [Data wydania]

a) Tytuł japoński (romaji)

b) Tytuł japoński (kanji)

c) Tytuł japoński przetłumaczony na angielski

d) Tytuł polski

Szczegółowy opis odcinka


Odcinek 41 [12.03.1997]

a) Tenka-ichi Budôkai Satan no Kôkeisha wa Dare

b) 天下一武道会 サタンの後継者は誰

c) Tenkaichi Budokai. Who Will Be Mister Satan Successor?

d) Kto będzie następcą Herkulesa

Trwał Tenkaichi Budokai. Son-Goku wygrał pierwszą walkę w kategorii juniorów. Tymczasem w kategorii seniorów Pan doszła do półfinałów, ale kiedy dowiedziała się, że zwycięzca ma zostać następcą Mister Satana, zrezygnowała. Tymczasem jej dziadek przegrał dziwaczną walkę finałową. W półfinale seniorów wygrał Uub, ale w przebraniu, by nikt nie wiedział, że to on. Mister Satan postanowił walczyć z nim w finale. Kiedy czarnoskóry wojownik miał zadać cios ostateczny i pokonać Mister Satana, Buu powiedział mu w myślach, że nie wolno mu nigdy wygrać z Mister Satanem, więc przegrał. Son-Goku i inni wrócili do domu. Po drodze jeszcze spotkali Vegetę.


Odcinek 42 [16.04.1997]

a) Shine Gokû!! Jigoku kara Yomigaeru Kyôteki-tachi

b) 死ね悟空!! 地獄から蘇る強敵たち

c) Die, Son-Goku! The Revived Strong Enemies Escape From Hell

d) Giń Songo! Mówią potężni wrogowie wracający z piekła

Doctor Miu zobaczył w piekle Doctora Gero. Tymczasem Chi-Chi przygotowała dla wszystkich obiad. Nagle w drzwiach zjawił się ranny Trunks. Jinzo Ningen 17, który jest na Ziemi i Jinzo Ningen 17, który jest w piekle otworzyli wrota prowadzące do piekła. Doctor Gero powiedział do drugiego profesora, że wkrótce obaj Jinzo Ningen 17 się połączą i będą jednością. Trunks odzyskał przytomność i opowiedział wszystkim jak spotkał tego właśnie cyborga. W niedługim czasie Son-Goku i inni zobaczyli w telewizji jak między innymi Saibaimany, Jinzo Ningen 19, armia Red Ribbon, Babidi, Nappa i ludzie Freezera wychodzą z Zaświatów. Więc Son-Goku na nic nie czekając poleciał do piekła. Wtem Doctor Miu, Doctor Gero i Jinzo Ningen 17 wyszli szybko stamtą, po czym zamknęli wrota prowadzące do świata żywych. Son-Goku został uwięziony w piekle. Po chwili ujrzał Seru i Frezeera.


Odcinek 43 [23.04.1997]

a) Jigoku no Ma-Senshi! Seru ando Furîza Fukkatsu

b) 地獄の魔戦士! セル&フリーザ復活

c) Hell's Devil Fighters! The Revival of Seru and Freezer

d) Odrodzenie potężnych wojowników z piekła: Komórczaka i Freezera

Son-Goku walczy z Freezerem oraz Seru. Freezer wykorzystał techniki walki Kienzan i Makankosappo, zaś Seru technikę Kamehameha, ale Son-Goku przed wszystkimi się obronił. Tymczasem na Ziemi Vegeta zobaczył Nappę i go zabił. Son-Gohan walczył z Rirudo. Seru wykorzystał technikę Taiyoken, oślepił Son-Goku i nawet go zjadł, ale Saiya-jin wyszedł przez ogon. Nagle Seru i Freezer zrzucili przeciwnika na samo dno piekła. Mały zobaczył tam jakąś starą kobietę, która go zaraz zamroziła. Gdzie indziej Vegeta walczył z Jinzo Ningen 17. Kuririn, Jinzo Ningen 18 i Marron zobaczyli jak Jinzo Ningen 17 zabijał wtedy wielu ludzi. Po chwili ten cyborg powiedział do swojej siostry, że są bliźniakami. Son-Gohan, Son-Goten, Trunks, Vegeta i Uub nadal walczyli z przeciwnikami, którzy to niedawno zbiegli z piekła.


Odcinek 44 [30.04.1997]

a) Kyûkyoku no Jinzôningen! Futari no Jûnana-gô Gattai

b) 究極の人造人間! 二人の17号合体

c) The Ultimate Cyborg! The Two Jinzo Ningen 17 Unite

d) Dwa w jednym

Jinzo Ningen 17 zabił Kuririna, a po chwili pokonał Jinzo Ningen 18. Gdzie indziej Seru i Freezer chcieli zabić Son-Goku, ale nagle lód stopniał i mały się uwolnił, po czym sam zamroził dwóch nieprzyjacielów i rozwalił ich na drobne kawałki. Tymczasem na Ziemi obaj Jinzo Ningen 17 stali się jednością i powstał jeden bardzo silny sztuczny człowiek. Po chwili zaczął walczyć z Vegetą i innymi przeciwnikami. Piccolo tymczasem prosi Enmę-Daio, żeby wysłał go do piekła. Ten nie chciał, zatem Namek-jin zaczął niszczyć wszystko w niebie. Wkrótce więc został przeniesiony do piekła. Jinzo Ningen 17 ciągle walczył z Vegetą i resztą. Nagle Son-Goku zobaczył Piccolo. Cyborg pokonał już prawie słabego Vegetę.


Odcinek 45 [14.05.1997]

a) Isoge Gokû!! Jigoku kara Dasshutsu Dai-Sakusen

b) 急げ悟空!! 地獄から脱出大作戦

c) Hurry, Son-Goku! The Plan to Escape From Hell

d) Songo! Czekają na ciebie

Piccolo powiedział do Dendego, żeby wysłał mu jednocześnie swoje myśli, a wtedy otworzy się brama prowadząca do świata żywych. Jinzo Ningen 17 walczył z Vegetą i innymi. W pewnej chwili książe zamienił się w Super Saiya-jina 2 i zaczął walczyć z wrogiem, ale nadal przegrywał. Tymczasem Smocza Kula niewiedzieć czemu zaczęła pękać. Piccolo i Dende wysłali swoje myśli w jednej chwili i wrota do świata żywych się otworzyły. Son-Goku nareszcie wydostał z piekła, ale Piccolo niestety musiał tam zostać. Jinzo Ningen 17 nadal walczył z Vegetą. Cyborg miał już go zabić, gdy nagle Pan złapała Doctora Gero i rozkazała mu, żeby ten powstrzymał cyborga. Silny cyborg nie zabił więc Vegety, ale wystrzelił pocisk Chi prosto w swojego twórcę. Nagle przyleciał Son-Goku i obronił Vegetę przed kolejnym Jinzo Ningen 17.


Odcinek 46 [28.05.1997]

a) Gekitotsu! Sûpâ Saiya-jin Fô Bâsasu Sûpâ Jûnana-gô

b) 激突! スーパーサイヤ人4 VS スーパー17号

c) Crash! Super Saiya-jin 4 Son Goku vs Jinzo Ningen 17

d) Potworna walka

Son-Goku walczył z Jinzo Ningen 17, ale niestety był od niego słabszy. Saiya-jin ponownie zaatakował cyborga. Nagle wykorzystał technikę Kamehameha, ale niestety wróg ciągle żył. W pewnej chwili zamienił się w Super Saiya-jina 4. Tymczasem Videl i Chi-Chi gdzieś poleciały. Son-Goku znowu zaatakował nieprzyjaciela. Niestety cyborg przyjmował wszystkie ogniste kule. Nagle Super Saiya-jin wystrzelił swoją najpotężniejszą falę uderzeniową Kamehameha, ale niestety wróg nadal miał się dobrze. Jinzo Ningen 17 i Son-Goku bez przerwy walczyli.


Odcinek 47 [04.06.1997]

a) Dai-Gyakuten! Gokû to Jûhachi-gô no Nidan Kôgeki Sakuretsu

b) 大逆転! 悟空と18号の二段攻撃さく裂

c) The Big Reversal! Son-Goku and Jinzo Ningen 18. Step Attack Explosion

d) Unicestwienie Super 17

Videl i Chi-Chi leciały w stronę Son-Goku. Tymczasem Jinzo Ningen 17 wystrzelił pocisk Chi w Super Saiya-jina. Nagle Son-Goku złapał od tyłu cyborga i wywołał potężny wybuch. Kiedy wróg miał zabić przeciwnika, nagle zjawiła się Jinzo Ningen 18. Wtedy jej brat zabił Doctora Miu. Żona Kuririna zaatakowała brata pociskami energii. Nagle Son-Goku wykorzystał technikę Ryuken i Jinzo Ningen 17 szybko został unicestwiony. Videl, Chi-Chi, Bulma i Bra przyleciały na miejsce walki. Wszyscy szybko zebrali jeszcze raz Smocze Kule i jeszcze raz wezwali Shen-Rona. Zamiast niego jednak pojawił się kto inny, gdyż w Smoczych Kulach narodziła się negatywna moc.


Odcinek 48 [11.06.1997]

a) Kore wa Bikkuri! Shenron wa Teki ni!?

b) これはビックリ! 神龍は敵に!?

c) This is a Surprise! Shen-Ron is the Enemy?!

d) Nowy wróg - Czarny Smok

Son-Goku, Pan i inni zobaczyli przed sobą wielkiego, niebieskiego Evil-Shen-Rona. North Kaio-Sama powiedział telepatycznie Son-Goku, że to nie jest dobry Shen-Ron. Nagle olbrzym zjadł wszystkie Smocze Kule, które po chwili poleciały w różne strony Ziemi, a z każdej powstał inny Dragon. Ro Dai Kaioshin powiedział, że Evil-Shen-Ron pojawił się przez Bulmę, dlatego że to ona zrobiła Dragon Radar. Son-Goku postanowił pokonać wszystkie złe Dragony i wezwać ostatni raz prawdziwego Shen-Rona. Po chwili Son-Goku odleciał. Suu-Shen-Ron, Ryan-Shen-Ron i inne złe Dragony powoli niszczyły całą Ziemię. Nagle Son-Goku zobaczył Pan oraz Giru. Musiał z nimi polecieć, dlatego że Giru zjadł Dragon Radar, a bez niego nie odnalazłby wrogów. Po chwili znaleźli jednego Dragona. Jacyś ludzie próbują zabić Ryan-Shen-Rona, ale nie mogą. W pewnej chwili Pan walnęła przeciwnika, którego odrzuciło daleko. Po chwili na jego nogę spadł niewielki głaz. Ryan-Shen-Rona bardzo zabolała noga. Saiya-jinowie postanowili walczyć z Ryan-Shen-Ronem.


Odcinek 49 [18.06.1997]

a) Saikyô no Teki!? Kyôfu no Urawaza o Tsukau Ryû

b) 最強の敵!? 恐怖の裏ワザを使う龍

c) The Strongest Enemy!? The Fear of the Underhanded-Trick Using Dragon

d) Porażająca technika Dwugwiezdnego Smoka

Pan bije Ryan-Shen-Rona. Nagle wróg złapał dziewczynę i ją uderzył. Son-Goku zaatakował więc Ryan-Shen-Ron, ale również przegrał. Dragon powiedział tym Saiya-jinom, że ujemna energia zabrała ich moce. Po chwili wziął ich i wrzucił do bardzo brudnego i zgniłego jeziora. Na szczęście w ostatniej chwili Giru chwycił przyjaciół i przeniósł do czystego miejsca. Po chwili Son-Goku złapał Pan i Giru, po czym wykorzystał technikę Kamehameha i wszyscy wydostali się na zewnątrz. Ryan-Shen-Ron próbował uciec do wody, ale wtedy Son-Goku go pokonał. Smocza Kula, która z niego wyszła wpadła do bagna. Stamtąd wziął ją Giru.


Odcinek 50 [25.06.1997]

a) Saiya Pawâ Gyokusai!? Denkijû Ûshinron

b) サイヤパワー玉砕!? 電気獣五星龍

c) Saiya-jin Power Dies in Honorable Defeat!? Electrical Fighter Uu-Shen-Ron

d) Pięciogwiezdny Smok

Son-Goku, Pan i Giru znaleźli kolejnego wroga - Uu-Shen-Rona, który to pochłaniał całą elektryczność z miast. Wróg od razu poraził ich prądem. Nagle Son-Goku zamienił się w Super Saiya-jina 4 i wykorzystał technikę walki Kamehameha, ale nieprzyjaciel odbił falę energii prosto w swoich przeciwników. Po chwili Dragon zwiększył się do ogromnych rozmiarów. Wtedy chwycił Son-Goku i Pan i zaczął przez ich ciała przepływać prąd. W pewnym nieoczekiwanym momencie spadł deszcz, a Uu-Shen-Ron został pokonany, gdyż w jego ciele nastąpiło zwarcie. Pan wzięła Smoczą Kulę.


Odcinek 51 [02.07.1997]

a) Ryûshinron! Dai Tatsumaki Kôgeki no Jakuten o Sagase

b) 六星龍! 大竜巻攻撃の弱点を探せ

c) Ryuu-Shen-Ron! Looking for the Big Tornado Attack Weak Point

d) Fala uderzeniowa Pan

Giru wykrył na radarze Smoczą Kulę. Nagle na Pan spadło z nieba bardzo dużo ryb. Mieszkańcy miasta zabrali je wszystkie, żeby potem sprzedać. Jakiś chłopak opowiedział Son-Goku, Pan i Giru o Ryuu-Shen-Ronie, który to miał wygląd kobiety. Nagle mały robot znowu wykrył Smoczą Kulę, a Son-Goku, Pan i chłopak ujrzeli nad szerokim morzem Ryuu-Shen-Rona. Mały Son-Goku zaczął walczyć z nim walczyć. Nagle Pan wykorzystała technikę walki Kamehameha i wysłała mocny pocisk energii Chi prosto na wroga. Dzięki temu pokonała złego Dragona. Tymczasem wszystkie mewy, które były ranne wkrótce odleciały.


52 -
Odcinek 0 [09.07.1997]

a) Pan Abunê! Chîshinron no Totteoki

b) パンあぶねぇ! 七星龍のとっておき

c) Pan, Look Out! To be Possessed by Chii-Shen-Ron

d) Pan w niebezpieczeństwie

Giru wykrył następną Smoczą Kulę. Nagle Son-Goku i Pan zobaczyli jak Dragon o imieniu Chii-Shen-Ron wywołuje duże trzęsienie Ziemi. Saiya-jinowie powiedzieli do niego, żeby z nimi walczył, ale ten odmówił i poszedł dalej. Chii-Shen-Ron trząsł ziemią, ale Pan i Son-Goku naprawiali wszystkie zniszczenia. Kiedy Dragon zobaczył, że miasto nie jest w ogóle zniszczone, postanowił pokonać nieprzyjacielów. Nagle wszyscy zaczęli walczyć. Chii-Shen-Ron atakował Son-Goku i Pan. Nagle Saiya-jinowie stanęli na nim, więc wróg strzelił od dołu sam w siebie. Dziadek i wnuczka pomyśleli, że pokonali już przeciwnika. Pan wzięła Smoczą Kulę do ręki, a wtedy niepokonany Dragon wchłonął ją. Teraz Son-Goku walczył sam z Chii-Shen-Ronem, który dodatkowo zyskał nowe moce.


Odcinek 53 [16.07.1997]

a) Pan ga Shômetsu!? Namida no Jûbai Kamehameha

b) パンが消滅!? 涙の10倍かめはめ波

c) Pan Dies!? The Tears of 10x Kamehameha

d) Czy Pan zginęła?

Chii-Shen-Ron wykorzystał technikę walki Kamehameha i wystrzelił pocisk w Son-Goku, ale ten przeżył. Po chwili Saiya-jin zamienił się w Super Saiya-jina 4, ale nie chciał zabić przeciwnika, gdyż wtedy zginęłaby zapewne jego wnuczka. Nagle Son-Goku wykorzystał technikę Kamehameha i wystrzelił falę uderzeniową w Dragona. Niestety wróg przeżył ten potężny atak. Son-Goku ciągle walczył ze smokiem. Nagle zaczął udawać nieprzytomnego. Wtedy wróg pozwolił Pan wyjść trochę z jego ciała i zobaczyć ostatni raz dziadka. Wtenczas Son-Goku chwycił mocno Pan i wyjął ją z ciała Dragona. Teraz Chii-Shen-Ron chciał wchłonąć chociaż ptaka, ale Son-Goku mu na to nie pozwolił i go pokonał. Pan, Son-Goku i Giru mają już cztery Smocze Kule.


Odcinek 54 [06.08.1997]

a) Sesshi Rokusen-do no Pawâ! Taiyô no Senshi

b) 摂氏6000度のパワー! 太陽の戦士

c) 6 000 Degree Celsius Power! The Fighter of the Sun

d) Słoneczny Wojownik

Son-Goku, Pan i Giru zobaczyli jak z nieba zlatuje kolejny Dragon, zwany Suu-Shen-Ron. Najpierw uderzył on niezbyt mocno Pan, gdyż jej nie zabił. Po krótkiej walce Son-Goku zaczął walczyć z Suu-Shen-Ron, ale nie mógł go w żaden sposób pokonać. Więc zaczął przed nim uciekać. Tymczasem niejaki San-Shen-Ron uderzył małego Giru i zabrał mu wszystkie Smocze Kule, które dotychczas zebrał Son-Goku. Tymczasem Saiya-jin nie potrafi pokonać Suu-Shen-Rona. Nagle wykorzystał technikę walki Taiyoken. Po chwili Dragon ukazał swoje prawdziwe oblicze, a wtedy Son-Goku przybrał postać Super Saiya-jina 4.


Odcinek 55 [13.08.1997]

a) Buruma Ugoku! Bejîta Kaizô Keikaku

b) ブルマ動く! ベジータ改造計画

c) Bulma Begins Working on Vegeta Makeover Plan!

d) Plan Vegety

Son-Goku zamieniony w Super Saiya-jina 4 i Suu-Shen-Ron w swojej najlepszej postaci stoją naprzeciw siebie. Tymczasem Vegeta przypomniał sobie jak pierwszy raz walczył z Son-Goku i jak Son-Goku zamienił się w Super Saiya-jina. Po chwili przypomniał sobie jak Babidi nad nim zapanował i jak walczył przeciwko Buu. W niedługim czasie Bulma powiedziała mu, że też zamieni się on w Super Saiya-jina 4. Gdzie indziej Son-Goku Super Saiya-jin 4 walczył nadal z Suu-Shen-Ron. Ich siły były wtedy prawie wyrównane, nie wiadomo, który był potężniejszy.


Odcinek 56 [20.08.1997]

a) Taiyô no Tsugi wa Gokukan! Honô to Kôri no Kyôdai Ryû

b) 太陽の次は極寒! 炎と氷の兄弟龍

c) After the Sun, Comes the Freezer! The Fire and Ice Dragon Brothers

d) Bracia Smoki: ogień i lód

Suu-Shen-Ron i Son-Goku nadal walczyli ze sobą. Nagle zjawił się San-Shen-Ron, brat Suu-Shen-Rona, po czym nieoczekiwanie zamroził rękę Saiya-jinowi. Później powiedział mu, że zabrał Pan wszystkie Smocze Kule. W niedługim czasie zaczął zamrażać inne części ciała Son-Goku, aż zamroził jego całego. Na koniec powiedział do swojego brata, żeby teraz zabił tego Saiya-jina. Suu-Shen-Ron więc zaatakował swoją najlepszą techniką walki Son-Goku, ale z minimalnym skutkiem, dzięki czemu Saiya-jin przeżył.


Odcinek 57 [03.09.1997]

a) Tsuyosa Attôteki!! Jaaku Ryû o Shihai Suru Ryû

b) 強さ圧倒的!! 邪悪龍を支配する龍

c) The Overwhelmingly Strong Enemy! The Ruling Evil Dragon

d) Niepokonana moc

Son-Goku walczył z San-Shen-Ronem. W pewnej chwili Dragon zamroził Son-Goku i chciał go zabić, ale Saiya-jin się uwolnił i obronił przez atakiem. Son-Goku chciał zabić przeciwnika, ale darował mu życie. Niestety San-Shen-Ron zamiast odejść oślepił silniejszego przeciwnika. Mimo to Super Saiya-jin i tak zabił wroga, używając do tego techniki Ryuken. Potem Suu-Shen-Ron dał Son-Goku krople do oczu, żeby ten mógł widzieć. Niestety wtedy zjawił się Li-Shen-Ron, ostatni ze złych smoków, i unicestwił Suu-Shen-Rona. Son-Goku postanowił zabić wroga. Wróg zaatakował Saiya-jina i był od niego niestety znacznie lepszy. Son-Goku wykorzystał technikę walki Kamehameha i wystrzelił pocisk energii prosto w Li-Shen-Rona, ale ten przeżył.


Odcinek 58 [10.09.1997]

a) Hangeki Kaishi! Sûpâ Saiya-jin Fô o Koero

b) 反撃開始! スーパーサイヤ人4を超えろ

c) Counterattack Returned! Super Saiya-jin 4 is Surpassed

d) Potężniejszy niż Super Wojownik czwartego poziomu

Li-Shen-Ron już prawie zabił Son-Goku, ale w ostatnim momencie uratowali go Son-Goten razem z Uubem. Po chwili przylecieli także Son-Gohan i jeszcze kilku. Son-Gohan, Son-Goten i Trunks dają swoją moc Son-Goku. Nagle Li-Shen-Ron zaczął lecieć prosto na przeciwnika, ale było już za późno. Trzej Saiya-jinowie przekazali najsilniejszemu całą swoją moc. Li-Shen-Ron walczył z Son-Goku. Nagle wziął tarczę od wielkiego zegara i rzucił ją w przeciwnika. Na szczęście Saiya-jin wyczuł ją i odbił, po czym wykorzystał technikę Kamehameha i wystrzelił energię w przeciwnika. Niestety wróg przeżył, a do tego zjadł wszystkie Smocze Kule.


Odcinek 59 [17.09.1997]

a) Teki ka Mikata ka... Ôzaru Bejîta Ô-Abare

b) 敵か味方か... 大猿ベジータ大暴れ

c) Friend? Foe? Were Ozaru Vegeta on the Rampage

d) Vegeta przeobraża się w wielką małpę

Li-Shen-Ron stał przed Son-Goku i resztą. Po chwili wykorzystał najpotężniejsze techniki złych Dragonów. Nagle zamroził całego przeciwnika i uderzył go wielką wichurą. Później wystrzelił w niego błyskawicę. Son-Gohan i inni wstali. Son-Goku odzyskał nareszcie wzrok i wystrzelił w Li-Shen-Rona falę uderzeniową. Po chwili wykorzystał technikę Ryuken i zrobił dużą dziurę w ciele przeciwnika. Wszyscy myśleli, że Son-Goku zabił przeciwnika, ale po chwili zły Dragon odrodził się na nowo. Li-Shen-Ron już prawie wszystkich pokonał. W pewnej chwili Son-Goku podniósł się i chwycił Dragona od tyłu. Chciał wykorzystać technikę Vegety, gdy walczył z Buu i eksplodował. Tymczasem nagle pojawił się wspomniany osobnik. W chwilę potem Bulma wysłała w Vegetę specjalne fale. Książe powoli zamieniał się w Ozaru. Wkrótce zaczął niszczyć wszystko wokół. Później bez problemu przybrał postać Super Saiya-jina 4. Vegeta postanowił scalić się z Son-Goku, żeby powstał niepokonany Gogeta.


Odcinek 60 [22.10.1997]

a) Fyûjon!! Kyûkyoku no Sûpâ Gojîta

b) フュージョン!! 究極のスーパーゴジータ

c) Fusion! The Super Saiya-jin 4 Gogeta

d) Potężny Super Govegeta

Vegeta i Son-Goku postanowili wykorzystać technikę Fusion Dance i dzięki niej scalić się w jednego osobnika. Li-Shen-Ron próbuje powstrzymać ich, ale Trunks, Son-Goten i Son-Gohan próbują mu w tym przeszkodzić. Po wielu próbach dwaj Saiya-jinowie połączyli się tworząc najsilniejszego we wszechświecie Gogetę. Li-Shen-Ron nie może ani trochę zranić przeciwnika. Dragon ponownie zaatakował, ale nic nie zrobił nowemu przeciwnikowi. Li-Shen-Ron i Gogeta ciągle walczli. Jednogwiezdny Dragon stworzył wielką kulę mocy. Po chwili wystrzelił ją w nieprzyjaciela, ale ten bez trudu ją odbił, a do tego zamienił złą energię na dobrą. Kaiobito i Ro Dai Kaioshin zobaczyli, że zło pokrywające Ziemię znikło. Gogeta wykorzystał technikę walki Big Bang Kamehameha i wtedy fuzja przestała działać i wspaniały wojownik rozpadł się na dwóch wojowników. Li-Shen-Ron przeżył i ponownie zjadł Smocze Kule, prócz jednej. Son-Goku złapał tę z czterema gwiazdkami.


41-60 -- DRAGON BALL GT -- ODCINKI TELEWIZYJNE
-
INFORAMCJE
Informacje ►
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker