Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
TRANSFORMACJE -- BEBI

Jak wiadomo w mandze i anime Dragon Ball, wielu wojowników osiągało swoje kolejne poziomy, przez co stawali się mniej lub więcej silniejszymi niż przedtem.

Poniżej przedstawiamy trochę informacji o tych przemianach.


BEBI | BUU | FREEZER | SAIYA-JINOWIE | SERU

Bebi poziom 1

Jest to Bebi w swojej pierwszej formie. Został on stworzony z komórek Tsufuru-jinów przez Doctora Miu, w jego tajnym laboratorium. Znajdował się on w urządzeniu z jakimś specjalnym płynem w środku.

Wtedy jeszcze nie mógł walczyć, gdyż dopiero się rozwijał, ale już dysponował sporą energią.


Bebi poziom 2

Bebi, po tym jak wyszedł z urządzenia, w którym się wcześniej znajdował, przyjął tę właśnie formę. Był on tylko znacznie większy, niż wcześniej.

Został od razu zaatakowany przez Goku, Trunska i Pan, lecz zdołał przeżyć ich atak.

Posiadał on zdolność zamieniania się w ciecz i wchodzenia następnie w ciało przeciwnika, przejmując tym samym jego ciało wraz z całą jego siłą.
W pewnym momencie, wszedł w ciało chłopca, aby następnie podstępem przejąć moc Trunksa, co nie udało mu się do końca. Gdy Trunks osiągnął poziom Super Saiya-jina, Bebi nie mógł wytrzymać i musiał opuścić jego ciało.


Bebi poziom 3

Głównym atutem Bebi w tej formie było to, że umiał już całkowicie wchodzić w ciała innych istot i przejmować ich całą moc. Wiedział, że należy przejąć ciało Saiya-jina dopiero, gdy ten osiągnie SSJ, bo inaczej się nie uda.

Przejął wtedy między innymi moc Vegety, a wtedy osiągnął kolejny poziom.


Bebi Vegeta poziom 1

Bebi przyjął tę formę, zaraz po wejściu w ciało Vegety. Moc Tsufuru-jina wzrosła wielokrotnie. Zmienił się także wygląd Vegety. Jego włosy stały się białe, a na twarzy pojawiły mu się jakieś paski.

W tej postaci Bebi rządził jakiś czas Ziemią i rozkazywał innym Saiya-jinom.


Bebi Vegeta poziom 2

Podczas walki Bebi Vegety z Son-Goku, reszta Saiya-jinów (Trunks, Son-Goten, Son-Gohan i Bra) postanowiła oddać swoją moc Tsufuru-jinowi. I tak też zrobili, wskutek czego Bebi Vegeta przeszedł na wyższy poziom. Zmienił się jego wygląd, ale przede wszystkim znacznie wzrosła jego moc.


Bebi Vegeta złota wielka małpa

Gdy Bebi walczył z Goku, ten nagle na widok Ziemi, zaczął przeobrażać się w wielką małpę Ozaru. Następnie przyjął on postać Super Saiya-jina 4 i stał się o wiele silniejszy od Bebi w ciele Vegety. Wtedy wróg postanowił zrobić to samo, ale z powodu, iż nie posiadał on ogona, musiał posłużyć się sztucznymi falami, które wynalazła Bulma.

Jego wygląd się oczywiście znacznie zmienił, siła również. Swoją mocą przewyższał nawet Goku w formie Super Saiya-jina 4.


BEBI -- TRANSFORMACJE
-
INFORMACJE
Informacje ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker