Shounen
1 grudnia 2020 (10:18)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono siedemsetny wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja z tylnej okładki siódmego tomu reedycji Dr. Slumpa w wersji kanzenban, który ukazał się 2 marca 2007 roku.


Na okładce siódmego tomu mangaka zamieścił świniaka. Jest to zwykła świnia, która w 101 rozdziale ("Pingwinówkowe wojny") postanawia dołączyć do założonej przez Kwaskomana Armii Obrońców Świata.

Autorzy wpisu przytaczają słowa doktora Amihsirota na jego temat: "jestem pewien, że kryje w sobie niezwykłą siłę".

Edycja kanzenban Dr. Slumpa składa się z 15 tomów, które wydawane były w większym formacie i zawierają kolorowe strony, takie jak oryginalnie ukazywały się w magazynie Weekly Shōnen Jump. Na potrzeby okładek wydania mangaka wykonał nowe rysunki.

Ilustracje z poprzednich tomów prezentowano wcześniej we wpisach 590 (tom 1), 602 (tom 2), 623 (tom 3), 649 (tom 4), 663 (tom 5) oraz 690 (tom 6).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker