Shounen
30 września 2020 (12:26)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sześćset pięćdziesiąty dziewiąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to projekt potwora Golem z ukazującej się od 1986 roku serii gier Dragon Quest.


Golem to jeden z potworów pojawiających się w grach z serii Dragon Quest. Olbrzym z kamiennym ciałem, występujący w różnych wersjach, jak lodowej, złotej, a nawet czekoladowej.

We wcześniejszych wpisach prezentowano projekty potworów o imionach Slime, Dracky, Ghost, Ōsasori, Chimera, Lycant, Shiryō no Kishi, Kith Dragon, Dororu, Meda oraz Madōshi.

Toriyama odpowiedzialny jest za projekty postaci i potworów oraz ilustracje dla serii gier Dragon Quest od 1986 roku, kiedy wydano jej pierwszą część. O grach wspominano w niniejszym cyklu już wielokrotnie.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker