Informacje

Dragon Ball

INFORMAJCE
-
ODCINKI TELEWIZYJNE -- DRAGON BALL Z -- 261-280

W tym dziale znajdują się raczej szczegółowe opisy wszystkich odcinków trzech serii Dragon Balla, a także ich tytuły oryginalne, jak i polskie, jak i oryginalne przetłumaczone na angielskie. Życzymy do miłego czytania.


DRAGON BALL | DRAGON BALL Z | DRAGON BALL GT

INFORMACJE OGÓLNE
001-020 | 021-040 | 041-060 | 061-080 | 081-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160
161-180 | 181-200 | 201-220 | 221-240 | 241-260 | 261-280 | 281-291

Schemat przedstawiania odcinków
Numer odcinka [Data wydania]

a) Tytuł japoński (romaji)

b) Tytuł japoński (kanji)

c) Tytuł japoński przetłumaczony na angielski

d) Tytuł polski

Szczegółowy opis odcinka


Odcinek 261 [22.03.1995]

a) Norisugi!? Buu Buu Bareebooru

b) ノリすぎ!?ブウブウ バレーボール

c) Buu fights Gotenks

d) To spotkanie źle się skończy

Gotenks w formie Super Saiya-jina 3 mocno bije demona Buu. Lecz nic mu niestety nie potrafi zrobić. Wróg się tylko śmieje, aż w końcu rzuca Gotenksa w Rajski Pałac, robiąc wielką dziurę. Saiya-jin wpadł do wody na Ziemi. Nagle z niej wyszedł, po czym przeciął przeciwnika na dwie równe części. Son-Goku i inni oglądają pojedynek. Son-Gohan także chciałby się czegoś dowiedzieć, ale nie może. Wokół Gotenksa znajdują się pozostałości z wybuchu Buu. Nagle ścisnęły one mocno Saiya-jina, po czym potwór rzucił go w ziemię. Wkrótce Gotenks wytworzył trzynaście duchów. Wszystkie zaatakowały demona, lecz ten znowu powrócił bez ran. Super Saiya-jin zaczął lecieć przed siebie, ale Buu i tak go dopadł, po czym uderzył w niego pociskiem Chi. Rajski Pałac został już prawie cały zupełnie zniszczony. Mister Satan szedł przed siebie. Dotarł nareszcie do jakiegoś miasta. Ale było ono całe zniszczone i opustoszałe. Dał psu coś do jedzenia, sam z resztą też coś wziął. Przypomniał sobie potem, jak bawił się z Buu. Tymczasem Buu złożył się na kształt piłki i zaczął jeszcze bardziej niszczyć posiadłość Dendego. Son-Goku i East Kaioshin są bardzo zaniepokojeni. Nagle Gotenks wykorzystał technikę Galactic Donut, tworząc trzy obręcze, którymi zamknął Buu w jakiejś kuli. Potem rzucił go w ziemię. Son-Goku pochwalił Son-Gotena i Trunksa. W pewnym momencie demon spowodował olbrzymią eksplozję.


Odcinek 262 [26.04.1995]

a) Masa ni Gureeto!! Shinsei Gohan Chikyuu e

b) まさにグレート!!新生悟飯地球へ

c) Gotenks fights Buu, Son-Gohan transforms

d) Starcie tytanów

Gotenks i Piccolo ledwie uszli z życiem. Saiya-jin zaatakował wroga pociskami Chi. Ale Piccolo ostrzegł go, że na Ziemi znajdują się Smocze Kule i jeśli zniszczyłby on teraz jedną z nich, to stracą swą moc i nie uda się ożywić przyjaciół. W pewnej chwili Buu wydostał się ze sterty głazów. Wróg chwycił przeciwnika i go uderzył. Son-Gohan niecierpliwił się coraz bardziej. Tymczasem Gotenks i Buu bili się bez chwili odpoczynku. Demon wystrzelił nagle w Gotenksa spory pocisk. Następnie Saiya-jin zrobił to samo. Ich siły były jakby wyrównane. Kiedy Gotenks miał zamiar ostatecznie zlikwidować Buu, stracił moc bycia Super Saiya-jinem 3 i powrócił do swojego normalnego stanu. Nie wiedział, co teraz robić. Zaczął się powoli wycofywać. Son-Goku mówi do Son-Gohana i Ro Dai Kaioshina, by się pospieszyli. Wtedy senior bogów oznajmił, że trening już się skończył. Potwór szedł w stronę Gotenksa. Saiya-jin wytworzył szybko kilka duchów, lecz mimo to Buu nabrał wiele powietrza i wszystkie zdmuchnął. Gotenks postanowił uciec. Tymczasem Son-Gohan zaczął zwiększać swą moc. Nie osiągnął poziomu Super Saiya-jina, ale i tak był dużo silniejszy od niego. Kibito postanowił przenieść Gohana na Ziemię. Son-Goku pożegnał się z synem, po czym zniknął wraz z Kibito. Szybko obaj stąpali po Ziemi. Potem Kibito zmienił jeszcze strój Saiya-jina na taki, w jaki ubierał się jego ojciec. Fuzja Gotenksa tymczasem rozpadła się. Buu szedł w ich stronę, zaś Son-Gohan leciał szybko na pomoc malcom.


Odcinek 263 [03.05.1995]

a) Buu o Attou!! Gohan no Mirakuru Pawaa

b) ブウを圧倒!!悟飯のミラクルパワー

c) Son-Gohan arrives and fights Buu

d) Iskierka nadziei

Son-Goten i Trunks bardzo się bali. Piccolo także. Wpadli na pomysł, by uciec, ale szybko zrezygnowali. Wtem pomiędzy nimi a Buu stanął Namek-jin. Malcy postanowili dać przeciwnikowi trochę słodyczy i dzięki temu przeżyć. Po jakimś czasie Buu ziewnął, po czym usiadł na ziemi i zasnął. Saiya-jinowie się do niego zbliżyli i postanowili pociągnąć go za róg, lecz tego nie zrobili, gdyż Piccolo ich powstrzymał. Nagle wszyscy czterej poczuli na niebie zbliżającą się moc. Nie wiedzieli czyja to, ale szybko się przekonali, że to moc należąca do Son-Gohana. Buu powiedział potem do nowego przeciwnika, że prawie wszystkich zjadł. East Kaioshin, Son-Goku i Kibito oglądali wszystko w kryształowej kuli. Ro Dai Kaioshin zaś czytał sobie komiks. Son-Gohan stał przed niepokonanym Buu. Son-Goten i Trunks postanowili się wkrótce scalić i pomóc Gohanowi. Tymczasem ten uderzył demona w twarz. Zdenerwowany Buu zaatakował Saiya-jina, lecz bez skutku. Widać było, że energia Son-Gohan jest dużo większa od energii różowoskórego wroga. Syn Goku szedł w stronę Buu. Zaraz otem wbił mu nogę w brzuch, po czym zadał kilka potężnych ciosów. Później chwycił go za róg i rzucił w jakieś wzniesienie. Nieprzyjaciel złożył się w kształt piłki i zaatakował Gohana, lecz ten go powstrzymał. Obaj bardzo dobrze walczyli. Son-Gohan nie miał ran, zaś Buu odwrotnie.


Odcinek 264 [17.05.1995]

a) Yatta ka!? Majin Buu Daibakuhatsu

b) やったか!?魔人ブウ大爆発

c) Son-Gohan fights Buu, Buu charges up, they find Dende

d) Tajemniczy powrót Dendiego

Son-Gohan stoi na przeciw Buu. Nagle potwór zaatakował Saiya-jina, lecz z marnym skutkiem. Później powiedział, że już wie kim jest jego przeciwnik - tym, którego niedawno pokonał. Po krótkiej rozmowie Buu zwiększył swą energię. Jego ciało otaczała różowa aura oraz spore przeładowania elektryczne. Wkrótce eksplodował. Tymczasem Mister Satan z pieskiem odnaleźli jakąś wioskę. MIstrz miał już wybić kufel piwa, gdy tu nagle olbrzymi wiatr, spowodowany przez Buu, rozwalił całą chatę. Son-Gohan, trzymający Piccolo i malców, unosi się w powietrzu. Zaś w dole znajduje się olbrzymi krater. Namek-jin i Saiya-jinowie zastanawiali się, co mogło się stać z ich przeciwnikiem. Potem Son-Gohan opowiedział, w jaki sposób zyskał swą moc. Wkrótce postanowili odszukać Dendego, który jak się okazało, znajduje się na Ziemi. Nagle ujrzeli na powierzchni Mister Satana. Kiedy ten się odwrócił, zobaczył lecącego na niego Piccolo. Przestraszył się i próbował uciec, ale nie zdołał i zaraz już go trzymali w rękach. Nie zapomnieli wziąć także pieska Bee. Nareszcie znaleźli również Dendego. Wszechmogący opowiedział, że to jego wierny sługa Mr. Popo wyrzucił go na Ziemię z Rajskiego Pałacu, ratując tym samym przed Buu. Son-Goku, East Kaioshin i reszta wszystko obserwowali. Na Ziemi, tymczasem, Buu wrócił do przeciwników. Nikt nie przeczuwał, jakie on miał plany. Wkrótce demon wyzwał na pojedynek Son-Gotena i Trunksa, z którymi walki jeszcze nie dokończył. Tymczasem z jego pleców zaczęło coś wychodzić.


Odcinek 265 [24.05.1995]

a) Buu Saiaku no Hansoku!! Gotenkusu Kyuushuu

b) ブウ最悪の反則!!ゴテンクス吸収!?

c) Buu absorbs Gotenks and mutates, Son-Gohan fights Buu

d) Fatalny błąd

Buu zachęcał malców do scalenia się w jednego osobnika. Piccolo i Son-Gohan próbowali ich powstrzymać, lecz ci ich nie słuchali. Tymczasem dwie małe części Buu, które oderwały się z jego pleców, pęłzły w stronę Saiya-jinów. Son-Goten i Trunks scalili się po chwili w Gotenksa na poziomie Super Saiya-jina 3. Buu bardzo się tym ucieszył. Dwie części Buu pełzły. Nikt ich nie wyczuwał, poza pieskiem Bee, który próbował o tym poinformować Mister Satana, ale nie zdołał. W pewnym momencie dwa małe kawałki ciała Buu wchłonęły Gotenksa oraz Piccolo. Potem demon połączył się z tamtymi częściami. Od razu przeszedł kolejną transformację - zyskał całą moc tamtych, a jego ubranie stało się podobne do stroju Gotenksa. Później Buu wyjawił Son-Gohanowi całą jego strategię. Son-Gohan i East Kaioshin byli bardzo zdenerwowani. Nagle Buu i Son-Gohan przystąpili do walki. Poruszali się tak szybko, że nie można było ich dostrzec. Wkrótce wojownicy walczyli także na pociski energii Chi. Kule Buu miały kolor różowy, a Son-Gohana żółty. Ich siły były prawie wyrównane. Nagle obaj uderzyli się nogami po twarzach, lecz nic wielkiego się nie wydarzyło. Po niedługiej rozmowie, przeciwnicy rozpoczęli pojedynek. Buu tym razem używał swojego czuba. Nagle kula energii demona spowodowała potężną eksplozję. Son-Goku zapytał seniora bogów, czy jego syn ma szansę na wygraną, ale Ro Dai Kaioshin odpowiedział, że nie ma pojęcia. Po jakimś czasie Son-Gohan ruszył na różowego wroga.


Odcinek 266 [31.05.1995]

a) Zen'uchuu no Tame ni... Yomigaere Son Gokuu

b) 全宇宙のために…よみがえれ孫悟空

c) Son-Gohan fights Buu, Vegeta at the gates of heaven

d) Powrót do życia

Son-Gohan i Buu bili się bez przerwy. Nagle demon przyłożył dwa palce do czoła i rzucił potężny promień Makankosappo na przeciwnika. Bardzo osłabiony Gohan opadł na kolano. Wtem potwór pochylił się do niego i zapytał, czy się poddaje. Saiya-jin z zaskoczenia wytworzył pocisk Chi i wystrzelił go z bliska w Buu, lecz ten w porę się uchylił. Po krótkiej walce, niepokonany potwór zastosował najlepszą technikę Gotenksa - Super Ghost Kamikaze Attack. Son-Gohan nie wiedział, z czym ma do czynienia i zaraz uderzył ducha, który eksplodował. Nagle demon chwycił nieprzyjaciela za szyję i podniósł. Tymczasem Ro Dai Kaioshin postanowił oddać swoje życie Son-Goku, żeby ten poleciał na Ziemię i rozprawił się z potworem. Zaś w Zaświatach, postanowiono, że Vegeta również powróci na razie na Ziemię. Son-Gohan stracił już totalnie siły. Buu miał już go zlikwidować kulą energii, gdy nagle usłyszał szczekanie pieska. Postanowił więc usunąć z Ziemi najpierw zwierzaka, ale w obronie stanął Mister Satan. Mimo to demon wystawił w jego stronę palec, lecz wtem Gohan się ocknął i rozpoczął walkę z wrogiem. Nagle Buu wykorzystał technikę Galactic Donut i uwięził Saiya-jina w trzech obręczach. Kiedy wysłał w jego stronę pocisk, ten zdołał się uwolnić. Tymczasem Ro Dai Kaioshin zmarł i opadł. Son-Goku należał już do świata żywych. Nagle niespodziewanie Kaioshin się podniósł, ale miał już nad głową aureolę. Buu i Son-Gohan bili się nadal. Było już od dawna wiadomo, że Buu miał olbrzymią przewagę nad przeciwnikiem. Tymczasem senior bogów podarował Goku dwa kolczyki Potara, dzięki którym dwaj wojownicy będą mogli się scalić bez wykonywania tańca.


Odcinek 267 [07.06.1995]

a) Kiseki wa Ichido... Naru ka Gohan to no Chougattai

b) 奇跡は一度…なるか悟飯との超合体

c) Tenshinhan returns, Buu absorbs Son-Gohan

d) Magiczne kolczyki

Kibito i East Kaioshin postanowili wypróbować na sobie tajemnicze kolczyki Potara. Wkrótce połączyli się oni w jednego osobnika - Kaiobito. Potem Ro Dai Kaioshin oznajmił, że taka fuzja nigdy się nie kończy. Powiedział także, że sam kiedyś niespecjalnie się połączył z jakąś wiedźmą - dlatego był potem taki stary i brzydki. Tymczasem Son-Gohan i Buu walczyli bez chwili wytchnienia. Nagle ranny Saiya-jin opadł na Ziemię. Na nic nie czekając, Dende uzdrowił przyjaciela, po czym się schował. Nagle Buu wysłał w stronę małego Namek-jina pocisk energii, ale w ostatniej chwili obronił go jakiś inny pocisk. Należał on do Tenshinhana. Po sekundzie ten Ziemianin wykorzystał technikę Kikoho, lecz bez najmniejszego skutku. Wkrótce demon wytworzył olbrzymią kulę, którą miał zamiar rzucić w dół. Son-Goku tymczasem przeniósł się natychmiast na Ziemię, po czym przeciął Buu na dwie części. Goku z jednym kolczykiem na uchu unosił się w powietrzu. Wkrótce dwie części demona połączyły się, przedtem jednak uderzając Tenshinhana. Wkrótce Goku rzucił w stronę syna kolczyk Potara, lecz ten go nie złapał i przedmiot wpadł gdzieś w gruzy. Wtem Buu ruszył na Son-Goku. Saiya-jin osiągnął bez problemu trzeci poziom i uniknął ciosu. Gdy demon miał zadać ostateczny cios przeciwnikowi, nagle stracił moc fuzji Gotenksa i zmienił także strój - na podobny do stroju Piccolo. Stracił bardzo wiele mocy, więc widział tylko jedno rozwiązanie - wchłonął zaraz Son-Gohana. Teraz on stał się najsilniejszym. Son-Goku zastanawiał się, z kim ma się scalić - chciał z Tenshinhanem, ale był ciężko ranny. Postanowił więc z Mister Satanem.


Odcinek 268 [28.06.1995]

a) Gattai!! Bejiita no Hokori to Gokuu no Ikari

b) 合体!!ベジータの誇りと悟空の怒り

c) Vegeta fight Buu, Son-Goku and Vegeta fuse into Vegetto

d) Odmowa Vegety

Buu w stroju Son-Gohana śmiał się. Powiedział Goku, że daje mu pięć minut na scalenie się z wybranym wojownikiem. Kiedy chciał już rzucić kolczyk Mister Satanowi, wyczuł nagle moc Vegety. Postanowił więc połączyć się z nim. Nagle Buu zaatakował, ale jego przeciwnik w ostatnim momencie się teleportował. Ro Dai Kaioshin i Kaiobito obserwują wszystko. Uranai Baba zapytała Goku, w jaki sposób ożył. Son-Goku próbował namówić Vegetę, by się z nim scalił, ale ten nie chciał. Nagle zbliżył się do nich potwór. Saiya-jinowie przeszli na wyższy poziom i zaatakowali pociskami energii, lecz nic mu nie zrobili. Dende tymczasem uzdrowił Tenshinhana. Vegeta powiedział, że o własnych siłach pokona wroga. Nagle wysłał w jego stronę dziesiątki pocisków, lecz nieprzyjaciel w porę wytworzył kulistą zaporę wokół siebie. Potem do walki przyłączył się Son-Goku. Saiya-jinowie nie mieli najmniejszych szans na zwycięztwo. Senior bogów i Kaiobito oglądali walkę. Demon ponownie zaatakował. Spowodował spore eksplozje, a Saiya-jinowie leżeli ranni na Ziemi. Nareszcie Vegeta zgodził się na fuzję. Wtem Buu ruszył w ich stronę. Na szczęście Vegeta zdążył założyć kolczyk. Ku wielkiemu zaskoczeniu Buu, Son-Goku i książę Saiya-jinów połączyli się momentalnie w jednego osobnika o bardzo wielkiej mocy - zwanego Vegetto.


Odcinek 269 [05.07.1995]

a) Souzetsu Pawaa!! Kyuukyoku o Koeru Bejitto

b) 壮絶パワー!!究極を超えるベジット

c) Vegetto fights Buu, Bulma, Chi-Chi and Dabura are in Heaven

d) Narodziny nowego super bohatera

Buu nadal trzymał w dłoni kulę, ale po chwili ją usunął. Vegetto zachęca przeciwnika, by pierwszy zaatakował. Nieprzyjaciel wyskoczył na Saiya-jina. Po kilku ciosach, posłał go na ziemię i rzucił na niego różowy pocisk energii. Mimo to obrońcy Ziemi nic się nie stało. Vegetto nie miał żadnej rany. Nagle on zaatakował. W walce używał różnych pocisków energii. Tymczasem Dende z Mister Satanem i pieskiem lecieli przed siebie. Buu i Vegetto wciąż walczą, bez chwili odpoczynku. Ich siły są bardzo wielkie. Na Kaioshinkai, Kaiobito i Ro Dai Kaioshin siedzą na ziemi i oglądają to wszystko w kryształowej kuli. W pewnej chwili demon stworzył w dłoni wielką kulę energii Chi. Tymczasem Mister Satan i Dende wylądowali obok miejsca pojedynku. Dopiero potem spostrzegli, że Buu trzyma w ręce olbrzymi pocisk. Nic się przed dłuższy czas nie działo. Potwór postanowił rzucić kulę. W końcu tak też uczynił. Dende i Mister Satan bali się. Vegetto stał prosto przed zbliżającą się olbrzymią kulą. Wkrótce chwycił ją w obie ręce. Po zebraniu większej ilości energii zaczął z nią biec, a ostatecznie kopnął ją w górę. Spowodowało to wielki wiatr. W niedługim czasie wszystko ustało, a Saiya-jin stanął na przeciw nieprzyjaciela. Po kilku sekundach osiągnął drugi poziom Super Saiya-jina.


Odcinek 270 [12.07.1995]

a) Jigen ni Kiretsu!! Buu ga Kirechatta!?

b) 次元に亀裂!!ブウがキレちゃった!?

c) Vegetto fights Buu other train in Heaven

d) Nadal grozi nam niebezpieczeństwo

Dende i piesek Bee szukają wszędzie Mister Satana, ale znaleźli tylko jego but. Po chwili dopiero mistrz się pokazał. Buu powiedział przeciwnikowi, że zaraz go wchłonie. Od razu zaatakował kilkoma ciosami. Później wysłał w jego stronę pocisk Chi, lecz Vegetto w ostatniej chwili szybko się odwrócił i odbił pocisk. Wkrótce nieprzyjaciel demona wpadł do wody, lecz zaraz z niej wyszedł. Potem wyprostował rękę w stronę wroga i zastosował Big Bang Attack. Z Buu zostały tylko małe kawałeczki, lecz złączyły się one tworząc Buu. Z demona zaczęły wychodzić opary, które miały go zasłonić, lecz Vegetto i tak go dopadł. Następnie rzucił go w dół. Ro Dai Kaioshin i Kaiobito oglądali, co działo się właśnie na Ziemi. Tymczasem Vegetto ponownie wystawił rękę przed siebie i wytworzył długi, jakby pocisk Chi, którym nabił ciało demona. Kuririn, Yamucha i reszta znajdują się tam samo, gdzie North Kaio-Sama, czyli na olbrzymiej planecie Dai Kaio. Vegetto miał widoczną przewagę nad wrogiem. Saiya-jin oznajmił przeciwnikowi, że nie ma najmniejszych szans na wygraną. Nagle Buu zaczął zbierać w sobie całą energię. Dende przypomniał Mr. Satanowi, jak w Room of Spirit and Time, Buu stworzył bramę prowadzącą do Rajskiego Pałacu. Demon tak się wścikł, że zaczął chyba tworzyć bramę do innego wymiaru. Nie czekając Vegetto próbował go powstrzymać. Lecz początkowo nie zdołał, musiał zamienić się dopiero w Super Saiya-jina. Ro Dai Kaioshin i Kaiobito zastanawiali się, co zamierza Vegetto. Szanse Buu i tegoż Saiya-jina są obecnie wyrównane. Nie wiadomo który zwycięży.


Odcinek 271 [19.07.1995]

a) Buu no Oku no Te!! Amedama ni Natchae

b) ブウの奥の手!!アメ玉になっちゃえ

c) Buu does the change attack, Vegetto becomes a milkball

d) Dziwna postawa VeGo

W Zaświatach, Enma-Daio, Uranai Baba i reszta oglądali walkę dobra ze złem. Buu i Vegetto stali na przeciw siebie. W pewnej chwili ten pierwszy ruszył na drugiego. W wyniku tej walki, Vegetto oberwał czub Buu, po czym go zaraz zniszczył. Na Kaioshinkai, dwaj bogowie bez przerwy oglądają pojedynek. Tymczasem Buu zastosował Super Ghost Kamikaze Attack. Białe duchy zaraz zaatakowały przeciwnika. Super Saiya-jin bez problemu je wszystkie zniszczył. Po chwili Buu wytworzył jeszcze kilka duchów. Ale te już potrafiły samemu wytwarzać pociski Chi. Szybko wystrzeliły kule Kamehameha na Vegetto. Kiedy ten uciekał, zatrzymały go trzy inne duchy, które posłały w jego stronę pociski Masenko. Wojownik eksplodował. Ro Dai Kaioshin bardzo się denerwuje, że Vegetto jeszcze nie pokonał demona. Buu nadal walczy z Saiya-jinem. Demon narzekał, że walka była nierówna, gdyż walczył on jakby z dwoma przeciwnikami. Tymczasem w Zaświatach Bulma, Videl i Chi-Chi rozmawiają z Daburą, na temat gdzie znajdował się wtedy Son-Gohan. Vegetto i Buu bili się wciąż. Potwór nie chciał się poddawać. Nagle wpadł na pewien pomysł. Kiedy jego przeciwnik się zbliżył, ten zamienił go w okrągłą czekoladkę. Ro Dai Kaioshin nakrzyczał do kryształowej kuli. Demon się śmiał. Mister Satan i Dende bali się. Teraz Buu był panem sytuacji.


Odcinek 272 [26.07.1995]

a) Hiiroo Soushitsu!? Kyuushuu Sareta Bejitto

b) ヒーロー喪失!?吸収されたベジット

c) Milkball Vegetto fights Buu, Vegetto absorbed by Buu

d) Błąd, który może dużo kosztować

North Kaio-Sama denerwował się bardzo. Rozmawiał chwilę z Kuririnem. Potem pojawił się także Yamucha. Buu wziął do ręki czekoladkę, w którą zamienił się Vegetto. Nagle zaczął się on ruszać, a nawet mówić. Wszystkich ucieszyło to, że Saiya-jin nadal żył. Nagle słodycz zaczął się szybko poruszać i uderzać przeciwnika. Buu, wiedząc, że na pewno nie pokona w takiej sytuacji nieprzyjaciela, z powrotem go odmienił. Enma-Daio tymczasem przypomniał sobie, jak poprosił Vegetę, by zszedł na Ziemię i ponownie walczył z Buu. Demon ponownie zadał kilka ciosów przeciwnikowi, lecz bez skutku. Nie potrafił w żaden sposób go zranić. Vegetto dał mu po chwili szansę na ucieczkę, lecz ten jej nie wykorzystał. Postanowił za to go wchłonąć i zyskać jego moc, dzięki odciętemu czubowi, który akurat leżał na ziemi. W niedługim czasie Buu wchłonął nieprzyjaciela i się bardzo cieszył - ale nie przeszedł kolejnej transformacji. Ro Dai Kaioshin i Kaiobito są bardzo zdenerwowani. Nie ma juz żadnej nadziei na obronę Ziemi.


Odcinek 273 [02.08.1995]

a) Ma no Meikyuu!! Buu no Onaka ni Nani ga Aru!?

b) 魔の迷宮!!ブウの腹に何がある!?

c) Vegetto defuses, Son-Goku and Vegeta explore Buu's interior

d) Piekielny labirynt

Buu był bardzo zadowolony. Kaiobito mówił, że już wszystko stracone. Zaś Ro Dai Kaioshin zaprzeczył, gdyż zauważył, że potwór nie przybrał jeszcze nowej postaci. Tymczasem demon niszczył jakieś miasto. Wytwarzał wiele pocisków energii, które po zetknięciu z ziemią, powodowały wielkie wybuchy. Gdzie indziej Mister Satan i Dende rozmawiali o tym, że nie ma już nikogo, kto pokonałby wroga. Buu dziwił się, czemu nie transformował się jeszcze, ale mimo to nadal się śmiał. Tymczasem w jego wnętrznościach znajdował się Vegetto. Kaiobito i Ro Dai Kaioshin dostrzegli go w swojej kryształowej kuli. Kiedy Super Saiya-jin zdjął warstwę ochronną, scalenie prestało działać. Vegeta od razu zdjął swój kolczyk Potara i zniszczył go. Potem obaj poszli przed siebie, w poszukiwaniu swoich bliskich. Nagle coś ich wchłonęło do środka - a były to soki trawienne. Po jakimś czasie książe Saiya-jinów wytworzył pocisk Chi i zrobił przejście w inną część ciała. Nagle Buu poczuł ból. Saiya-jinowie nadal szli przed siebie. Nagle zobaczyli jakieś pełzające gluty, które rozpuszczały wszystko i przekazywały energię życiową Buu. Son-Goku i Vegeta w porę się zorientowali i zdołali uciec.


Odcinek 274 [09.08.1995]

a) Akumu ka Maboroshi ka!? Gokuu to Gohan no Oyako Taiketsu

b) 悪夢か幻か!?悟空と悟飯の親子対決

c) Vegeta and Son-Goku meet up with the other people that Buu has absorbed

d) Fatamorgana

Vegeta i Son-Goku nadal znajdowali się we wnętrznościach Buu. Nagle ujrzeli przed sobą jakieś białe robale. Son-Goku zapytał się ich, czy nie widzieli, kogoś podobnego do nich. Tamci odpowiedzieli, że byli tu tacy, a jeden był nawet zielony. Tymczasem Buu zrobił sobie toaletę, do której szybko wlazł. Mister Satan, Dende i piesek Bee wszystko to obserwowali. Robale dodały potem, że Piccolo wszedł gdzieś do góry. Demon wyszedł już z toalety. Był zaskoczony mocą mieszkańców Ziemi, z którymi wcześniej walczył. Goku i Vegeta szukają wszędzie przyjaciół. Nagle natknęli na rozwidlenie dróg. Ten pierwszy poszedł w lewo, a drugi w prawo. Na końcu Son-Goku zobaczył swojego syna, zaś Vegeta Trunksa, Gotena oraz Piccolo. Wkrótce z malców powstał Gotenks. Kaiobito i Ro Dai Kaioshin oglądają Saiya-jinów w kryształowej kuli. W pewnej chwili syn Goku zaatakował ojca, a Gotenks i Piccolo zaczęli bić się z Vegetą. Senior bogów stwierdził, że Son-Goku i Vegeta znajdowali się teraz w pamięci demona. Tymczasem potwór stał na jakimś wzniesieniu, ale zaraz odleciał, gdyż poczuł głód. Dende postanowił śledzić demona. Vegeta i Goku nie dają sobie rady z przeciwnikami. Nagle obaj stali obok siebie, gdyż fala uderzeniowa Gohana robiła dziurę i połączyła pomieszczenia. Buu znalazł w końcu jakieś miasto, w którym mógłby znaleźć słodycze. Gdy Gohan i reszta mieli zadać ostateczny cios Vegecie i Goku, zamienili się oni w ciastka, gdyż Buu znalazł właśnie cukiernię. Wkrótce dwaj Saiya-jinowie odnaleźli przyjaciół uwięzionych w kokonach. Dende i Mister Satan obserwowali, jak demon je słodycze.


Odcinek 275 [16.08.1995]

a) Majin no Himitsu!! Buu no Naka ni Futari no Buu

b) 魔人の秘密!!ブウの中に2人のブウ

c) Vegeta and Son-Goku fight a vision of Buu while inside him

d) Dwugłowy potwór

Son-Goku i Vegeta znajdują się przy krewnych i Piccolo. Buu w końcu się najadł. Dende z Mister Satanem lecieli przed siebie, ale mały już nie wytrzymał i upuścił mistrza. Tymczasem Vegeta i Goku odcięli kokony z przyjaciółmi od ciała Buu. Z tego powodu demon zmienił trochę wygląd. Son-Goku chciał przed wyjściem na zewnątrz, ponownie scalić się z przyjacielem, lecz ten mu odmówił. Potem ujrzeli oni jeszcze jeden kokon - znajdował się w nim gruby Buu. Nagle przed Saiya-jinami ukazał się jeszcze jeden Buu - taki sam jak ten prawdziwy, tyle że mniejszy. Wojownicy szybko osiągnęli poziom Super Saiya-jinów, po czym Son-Goku wystrzelił pocisk we wroga. Oczywiście z żadnym skutkiem. Dende i Mister Satan oglądają demona, który to odzyskał swój pierwotny wygląd. Vegeta i Goku wystrzelili w przeciwnika falę energii. Myśleli, że w ten sposób go pokonali, lecz ten im odpowiedział, że nie mogą go pokonać, gdyż znajdują się w ciele Buu, a on tutaj może zawsze odrodzić się na nowo.


Odcinek 276 [23.08.1995]

a) Deguchi wa Doko Da!? Kuzureru Buu kara Dasshutsu

b) 出口はどこだ!?崩れるブウから脱出

c) Vegeta tears the absorbtion pods out of Super Buu

d) Wyjście awaryjne

Gdy Buu miał zamiar zjeść Vegetę, przeszkodził mu w tym Goku. Demon mimo wielu ciosów, nadal powstawał na nowo. Ro Dai Kaioshin i Kaiobito są zdenerwowani. Potwór ma dużą przewagę nad przeciwnikami. Nagle Son-Goku zaczął atakować kokon z grubym Buu pociskami. Kiedy nieprzyjaciel się spostrzegł, szybko stanął w jego obronie. Po jakimś czasie demon chciał zlikwidować jednego z przeciwników, ale wtedy Vegeta oderwał kokon z Fat Buu i wróg się rozpłynął, a cały Buu zaczął głośno wrzeszczeć. Widzieli go Mister Satan i Dende. Buu łapał się mocno za głowę. Goku i Vegeta, którzy wzięli ze sobą przyjaciół, lecieli szybko przed siebie, w celu wydostania się na zewnątrz. Nagle zrobiło się bardzo gorąco. W pewnym momencie ujrzeli, jak z dziury wylatywały gorące opary. Nagle zobaczyli jakieś wyjście, lecz zaraz się ono zamknęło. Saiya-jinowie nie wiedzieli, w jaki sposób opuścić ciało Buu. Kiedy zbliżała się kolejna porcja oparów, w ciele potwora zrobiła się dziura, przez którą Saiya-jinowie zdołali się uwolnić. Po powiększeniu do normalnych rozmiarów, Vegeta i Goku poczuli, jak moc ich przeciwnika stale rośnie. Byli tym bardzo zaniepokojeni. Ro Dai Kaioshin i Kaiobito również nie wiedzieli, jak on to robi. Nagle demon zaczął zmieniać wygląd, ostatecznie odzyskując swą pierwotną postać - stał się dużo mniejszy, lecz mimo to sporo silniejszy. Nikt nie wie, co o tym myśleć.


Odcinek 277 [06.09.1995]

a) Chikyuu Shoumetsu!! Buu Jaaku e no Gyakuhenshin

b) 地球消滅!!ブウ邪悪への逆変身

c) Vegeta and Son-Goku escape

d) Następną ofiarą będzie Ziemia

Buu się bardzo zmienił. Vegeta i Son-Goku odłożyli na ziemię Trunksa, Gotena, Gohana i Piccolo. Próbowali ich obudzić, lecz nie zdołali. Tymczasem Kaiobito zaczął opowiadać seniorowi o tym, jak kiedyś żyli bogowie - Dai Kaioshin, North, South i West Kaioshin. Pewnego dnia zostali oni zaatakowani przed Bidibiego z Buu. Demon pokonał bez problemu dwóch pierwszych bogów, a trzeciego wchłonął - South Kaioshina. Potem mierzył się z East Kaioshinem, któremu pomógł Dai Kaioshin - tak zwany bóg bogów. Niestety jego także zjadł wróg i wtedy to zmienił postać w grubego i łagodniejszego. Ro Dai Kaioshin wysłuchał tego i zrozumiał, że ten Buu, który teraz znajdował się na Ziemi jest najsilniejszym ze wszystkich. Nagle potwór zaczął się wydzierać w niebogłosy. Później posłał na ziemię niewielką kulę energii, lecz Vegeta powstrzymał go. Wkrótce wróg wytworzył nad ręką kolejną kulę mocy. W niedługim czasie rzucił ją na powierzchnię. Goku zdołał uratować tylko Mister Satana, Dendego i pieska. Nagle przed Saiya-jinami pojawił się Kaiobito, który teleportował tych czterech z pieskiem w inne miejsce. Zaś Ziemia wybuchła - po raz pierwszy w historii nic z niej nie zostało. Kaiobito i reszta stąpali po sekundzie na Kaioshinkai. Niestety Piccolo, Gohan, Goten i Trunks nie zdołali przeżyć potężnej eksplozji. Zaś w miejscu gdzie była Ziemi, unosiły się teraz różowe komórki ciała Buu.


Odcinek 278 [13.09.1995]

a) Buu Raishuu!! Kaioushinkai de Ketchaku Da

b) ブウ来襲!!界王神界で決着だ

c) Buu de-evolves into kid

d) Tragedii ciąg dalszy

Ziemia przestała istnieć, a Piccolo i inni razem z nią. Po jakimś czasie Mister Satan stwierdził, że to wszystko to sen, a Buu w ogóle nie istnieje. Nagle Kaioshinowie i Saiya-jinowie ujrzeli w kryształowej kuli, jak Buu się odrodził, w miejscu, gdzie znajdowała się niegdyś Ziemia. Później demon teleportował się na pobliski glob, niszcząc go. I potem na kolejny - i tak przez jakiś czas. Dende tymczasem postanowił polecieć na jego rodzinną planetę i poprosić tamtejszego smoka o wskrzeszenie ofiar nieprzyjaciela. Wtedy Kaiobito rzekł, że on może ich tam teleportować. W Zaświatach wojownicy trenują. W pewnym momencie pojawił się tam straszny Buu. North Kaio-Sama, Yamucha i reszta bardzo się bali. Senior bogów postanowił, żeby Goku i Vegeta ponownie się scalili, ale obaj odmówili - niszcząc kolczyki Potara. Nagle Buu zaczął głośno wrzeszczeć, rozwalając wszystko wokół. Potem Oribu i Paikuhan zaczęli z nim walczyć, lecz nic mu nie zrobili. Potem dołączył także Kuririn. Wkrótce potwór wytworzył nad dłonią sporych rozmiarów kulę energetyczną, w celu zlikwidowania planety Dai Kaio. Vegeta i Goku zaczęli więc zwiększać swą energię, by wróg ich poczuł i przyleciał do nich. Kiedy potwór chciał już rzucić pocisk, wyczuł w oddali moc swoich prawdziwych przeciwników, do których w mgnieniu oka się teleportował. Zaraz stąpał po Kaioshinkai.


Odcinek 279 [20.09.1995]

a) Mirai o Tsukame!! Uchuu o Kaketa Daikessen

b) 未来をつかめ!!宇宙をかけた大決戦

c) Vegeta and Son-Goku decide who will fight Buu first

d) Groźba wisi nad drugim światem

Mały Buu stoi naprzeciw Son-Goku i Vegety. Goku powiedział seniorowi bogów, Kaiobito i Dendemu, by przenieśli się lepiej na inną planetę, bo tam może być niebezpiecznie. Wkrótce znajdowali się już na bardzo odległym globie. Ułożyli sobie kryształową kulę, po czym usiedli i zaczęli oglądać, co dzieje się na Kaioshinkai. Tymczasem Saiya-jinowie postanowili losować, który pierwszy będzie walczył z wrogiem. Wygrał Son-Goku. Kiedy wyszedł do Buu, zorientował się, że ten śpi. Goku, nie czekając przeszedł na poziom Super Saiya-jina. Demon się ocknął. Kuririn i Yamucha położyli ręce na ramionach North Kaio-Samy i obserwowali dzięki temu walkę dobra ze złem. W pewnym momencie wróg ruszył na potwora. Niektórzy myśleli, że różowoskóry już przegrał, lecz mylili się. Buu i Goku ponownie zaczęli pojedynek. Bili się na bardzo różne sposoby, a ich siły były jakby wyrównane. Po wymianie ciosów, Saiya-jin wylądował na ziemi, ale niedługo stanął na powierzchni. Potem znowu rozpoczęli walkę. Na planecie zaczęły występować trzęsienia ziemi i ruchy górotwórcze. Demon utworzył nad dłońmi kule energii. Goku próbował ją zniszczyć, ale na darmo. Zdołał ją odbić, lecz ta w pięć sekund okrążyła glob i spowodowała wybuch obok Saiya-jina. Niebo stało się ciemne i pojawiały się pioruny. Powierzchnia planety bardzo się zmieniła. Buu się śmiał. Goku zastanawiał się, w jaki sposób poradzić sobie z wrogiem. Nagle przybrał postać Super Saiya-jina trzeciego poziomu. Vegety wszystko dokładnie obserwował.


Odcinek 280 [18.10.1995]

a) Bejiita Datsubou!! Gokuu Omae ga Nanbaa Wan Da

b) ベジータ脱帽!!悟空おまえがNo.1だ

c) Son-Goku fights Buu, Son-Goku knocked down

d) Songo stawia wszystko na jedną kartę

Son-Goku przybrał postać Super Saiya-jina 3. Nagle Buu przeszedł do ofensywy. Obaj bili się bardzo szybko. Dende się bał. Kuririn, Yamucha i North Kaio-Sama obserwowali walkę. Widzieli ją również wojownicy znajdujący w piekle. Między innymi Babidi, Seru i Freezer. Ten pierwszy jako jedyny stał po stronie Son-Goku, gdyż nienawidził Buu. Walka nadal trwała. Buu wyprzedzał prawie wszystkie ciosy przeciwnika. Bardzo często się też śmiał. W pewnym momencie Goku wykorzystał technikę Kamehameha. Kuririn i reszta bali się o przyjaciela, który był już zmęczony. Nagle pojawiły się dziesiątki demonów. Każdy z nich wysłał w stronę nieprzyjaciela pocisk Chi. W pewnej chwili Goku stracił moc Super Saiya-jina i obalił się na powierzchnię. Jego miejsce zajął teraz Vegeta. Kaiobito i Ro Dai Kaioshin obawiają się o księcia Saiya-jinów, który wyraźnie nie miał najmniejszych szans na wygraną. Kiedy potwór chciał unicestwić przeciwnika, do akcji wkroczył Goku. Vegeta przerwał swoją walkę i patrząc na bijących się Goku i Buu, przypominał sobie, co działo się z nim po przybyciu na Ziemię. Rzekł także, że Goku walczył tylko wtedy, gdy było to konieczne, a on tylko po to, by zaspokoić strach. Tymczasem Buu i jego przeciwnik bardzo szybko się poruszali. Prawie że wszyscy obserwowali tę walkę, z przeróżnych miejsc.


261-280 -- DRAGON BALL Z -- ODCINKI TELEWIZYJNE
-
INFORAMCJE
Informacje ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker