Informacje

Dragon Ball

INFORMAJCE
-
ODCINKI TELEWIZYJNE -- DRAGON BALL Z -- 281-291

W tym dziale znajdują się raczej szczegółowe opisy wszystkich odcinków trzech serii Dragon Balla, a także ich tytuły oryginalne, jak i polskie, jak i oryginalne przetłumaczone na angielskie. Życzymy do miłego czytania.


DRAGON BALL | DRAGON BALL Z | DRAGON BALL GT

INFORMACJE OGÓLNE
001-020 | 021-040 | 041-060 | 061-080 | 081-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160
161-180 | 181-200 | 201-220 | 221-240 | 241-260 | 261-280 | 281-291

Schemat przedstawiania odcinków
Numer odcinka [Data wydania]

a) Tytuł japoński (romaji)

b) Tytuł japoński (kanji)

c) Tytuł japoński przetłumaczony na angielski

d) Tytuł polski

Szczegółowy opis odcinka


Odcinek 281 [01.11.1995]

a) Satan o Ijimeru na!! Ganso Buu Fukkatsu

b) 耐え抜けベジータ!!命がけの1分間

c) Son-Goku fights Buu, Vegeta fights Buu, Buu beats Vegeta

d) Minuta prawdy

Buu wytworzył kulę Chi i rzucił ją na wroga. Spowodowało to wielką eksplozję. Nagle Goku SSJ3 posłał w stronę Buu pocisk Kamehameha. Demon próbował go zatrzymać, lecz ten atak oberwał mu rękę, ale co z tego, skoro on ją zaraz zregenerował. Potem obaj ponownie zaczęli się bić. Buu bardzo dobrze bronił się przed większością ciosów naszego bohatera. Kaiobito, Dende i inni denerwują się - wiedzą, że los wszechświata jest teraz w rękach Son-Goku. Po kilku ciosach Saiya-jina, opadł on na kolana ze zmęczenia. Wtedy potwór pokazał mu język. Goku często nieźle atakował wroga, ale ten za każdym razem się odtwarzał. Saiya-jinowie rozmawiali przez chwilę. Postanowił walczyć Vegeta, by Goku w tym czasie zregenerował siły. Książę był świadomy, że jeśli teraz by zginął, to umarłby na zawsze, gdyż już jest jakby nieżywy i należy do królestwa zmarłych, ale mimo to zaatakował przeciwnika. Po niewielu ciosach, Saiya-jin leżał już słaby na ziemi. Podniósł się, lecz był za słaby by stawić czoło niepokonanemu demonowi, toteż wkrótce znajdował się ponownie na powierzchni. Nagle zastosował Big Bang Attack, lecz wróg zrobił w swoim ciele dziurę, przez którą przeleciała kula energii. W niedługim czasie Vegeta stracił moc Super Saiya-jina i przybrał swą zwykłą postać. Son-Goku nie ma pojęcia, dlaczego jego moc jeszcze się nie zwiększyła. Tymczasem pojedynek księcia Saiya-jinów i różowoskórego demona Buu trwa. Vegeta mógł zaraz zginąć. A poziom energii Goku, nie wiedzieć czemu, w ogóle nie wzrastał.


Odcinek 282 [08.11.1995]

a) Satan o Ijimeru na!! Ganso Buu Fukkatsu

b) サタンをいじめるな!!元祖ブウ復活

c) Buu trashes Vegeta, Buu spits out Buu

d) Opatrzność zsyła pomoc

Son-Goku w formie Super Saiya-jina 3 wisi w powietrzu, zaś Vegeta na wydłużonym rogu Buu. Nagle demon poraził Saiya-jina prądem, po czym rzucał nim na wszystkie strony. Kaiobito i Dende tymczasem postanowili pomóc Saiya-jinom, ale Ro Dai Kaioshin ich powstrzymał, gdyż wiedział, że na nic oni się tam nie przydadzą. Vegeta był coraz słabszy. Nie potarfił się nawet obronić. Kiedy Goku miał zamiar pomóc przyjacielowi, do akcji wkroczył Mister Satan. Więc Buu upuścił Vegetę, a do niego podszedł mistrz świata. Nagle demon ruszył na przeciwnika. Zadał mu kilka ciosów, ale ten zdołał się nawet obronić. Po jakimś czasie Buu chwycił się za głowę i zaczął wrzeszczeć. Wkrótce niespodziewanie potwór wypluł z siebie grubego Buu, ale był on nieprzytomny. Mister Satan próbował go obudzić. Potem wyzwał wroga na pojedynek. Zadał mu sporo ciosów, ale bez skutku oczywiście. Wtedy demon raz zdzielił Ziemianina w twarz. Następnie zaczął uderzać się w klatkę piersiową. Później w mgnieniu oka wyskoczył na przeciwnika, ale wtem został zaatakowany jakimś pociskiem energii. A był to atak grubego Buu. Tymczasem Son-Goku nie potrafił zwiększyć swej energii - stwierdził, że coś się musiało zablokować. Oba demony natychmiast rozpoczęły walkę. Vegeta podniósł się i ponaglał przyjaciela, który w pewnym momencie przestał już być nawet Super Saiya-jinem. Buu bez przerwy się bili. Według Vegety nadeszła chwila prawdy.


Odcinek 283 [15.11.1995]

a) Bejiita no Hisaku!! Porunga to Futatsu no Negai

b) ベジータの秘策!!神龍と2つの願い

c) Buu fights Buu, Porunga is summoned, Earth back to life

d) Nameczański Smok

Son-Goku nie rozumiał dlaczego przestał być już Super Saiya-jinem. Demony biły się bez przerwy. Mister Satan chciał pomóc grubemu, ale nie potrafił. Saiya-jinowie nie wiedzieli, co zrobić. Wtem Vegeta powiedział Dendemu i innym, by polecieli natychmiast na Namek, w celu wezwania Dragona. Ci po jakimś czasie przenieśli się na tę planetę, dzięki sztuce teleportacji Kaiobito. Od razu zobaczyli tam Muuriego, którego poprosili o zebranie Smoczych Kul. Zaraz potem wszystkie siedem kul znajdowało się w jednym miejscu - gdyż wódz Namek-jinów wiedział o całej sytuacji Ziemian. Vegeta zaraz poprosił Dendego, by Porunga spełnił dwa życzenia: najpierw przywrócić Ziemię do istnienia, a potem ożywić wszystkich zmarłych od ostatniego Tenkaichi Budokai. Gruby Buu nadal walczył z tym drugim. Tymczasem olbrzymi smok Namek-jinów został szybko wezwany. Dende poprosił Dragona, by przywrócił do pierwotnego stanu planetę o nazwie Ziemia. W niedługim czasie owy glob zaistniał znowu. Drugim życzeniem było ożywienie wszystkich zabitych w ostatnich czasach. Demony wciąż się biły. Vegeta, Son-Goku i Mister Satan obserwowali całą walkę od początku. W pewnym momencie wszyscy Ziemianie ożyli. A nad księciem Saiya-jinów nie unosiła się juz aureola. Wkrótce Son-Goku i Vegeta postanowili utworzyć kulę Genki-Dama, dzięki której unicestwią Buu.


Odcinek 284 [22.11.1995]

a) Saigo no Kibou!! Tsukuru ze Dekkai Genki-Dama

b) 最後の希望!!作るぜでっかい元気玉

c) All the people of Earth raise their hands to create a Genki-Dama

d) Strategia ostatniej nadziei

Ziemianie nie wiedzieli, w jaki sposób ożyli. Piccolo, Son-Gohan, Son-Goten i Trunks również nad tym się zastanawiali. Tymczasem w Rajskim Pałacu Kuririn, Chi-Chi, Kame sennin i reszta cieszyli się, że znowu żyli. Natomiast na Kaioshinkai, dwóch Buu nadal się biło. Grubszy postanowił zamienić przeciwnika w cukierek, lecz ten zrobił unik. Goku zastanawia się, ile energii można by uzyskać od Ziemian, aby stworzyć kulę Genki-Dama. Porunga pytał Dendego o trzecie życzenie. Vegeta zapytał Kaiobito, czy może dzięki niemu przemówić do ludzi z Ziemi. Ten nie miał takich zdolności, toteż odezwał się nagle North Kaio-Sama. Po chwili książę Saiya-jinów zaczął przemawiać do mieszkańców niebieskiej planety. Mówił, że szanse na pokonanie Buu są jak na razie bardzo nikłe. Ale jeśli podniosą ręce, to w ten sposób energia połączy się w jedno i powstanie wielka kula, która unicestwi demona. Jako pierwsi dłonie unieśli Piccolo, Gohan i reszta. Nad rękami Goku zbierała się owa energia. Następnie unieśli obie ręce przyjaciele Goku i Vegety, czyli Kuririn, Bulma i inni, którzy znajdowali się w Rajskim Pałacu. Kaiobito i Dende widzieli w kryształowej kuli olbrzymią kulę energetyczną. Buu tymczasem nadal walczyli. Dobry Buu miał wyraźnie mniej siły od drugiego. Nagle spowodowali oni olbrzymi wybuch. Od razu pomyślano, że to koniec walki, gdy tu nagle pojawiło się czterech Fat Buu. Pojedynek rozpoczął się znowu. Goku oznajmił Vegecie, że ognista kula już się nie powiększała. Było to spowodowane tym, że mało kto z ludzi, podniósł swoje dłonie. Książę Saiya-jinów bardzo się zdenerwował na tych ludzi, których on chce uratować, pokonując demona. Nagle gruby Buu stracił sporo mocy i nie potrafił nawet wytworzyć pocisku Chi. Vegeta jeszcze raz przemówił do Ziemian, ale nikt go nie słuchał. W piekle, Freezer śmiał się z Vegety. Buu nadal walczyli, a Vegeta wciąż wzywał ludzi, by podnieśli ręce.


Odcinek 285 [29.11.1995]

a) Choukangeki!! Dekita ze Minna no Genki-Dama

b) 超感激!!できたぜみんなの元気玉

c) Buu fights Buu to keep his attention off of Son-Goku

d) Niewdzięczność ofiar

Porunga nadal oczekiwał na trzecie i ostatnie życzenie. Vegeta zaczął nawet prosić Ziemian, by podnieśli swe ręce. Niektórzy rzeczywiście unieśli, ale było takich bardzo mało. Tymczasem dobry Buu walczy z złym. Ten pierwszy ma bardzo małe szanse na wygraną. W końcu demon miał zamiar zlikwidować grubego. Wtedy próbował powstrzymać go Mister Satan. W tym właśnie momencie potwór zauważył potężną kulę wiszącą na niebie. Vegeta postanowił podjąć walkę z wrogiem. Wtedy Goku przekonywał ludzi, by przekazali energię. Ramiona podnieśli od razu Bora, Upachi i reszta wioski, następnie także Yajiobei i Karin, potem jeszcze Jinzo Ningen 17, Tenshinhan i Chaoz, Jinzo Ningen 8, Suno i cała ich wioska. Vegeta leżał już ranny na Ziemi. Wtedy wróg ruszył na Goku, ale zaraz wrócił z powrotem do księcia. Piccolo, Gohan, Goten i Trunks postanowili także przekonywać ludzi, by podnosili ramiona. Niestety nikt nie słuchał, a na widok Namek-jina wszyscy szybko uciekali. Buu robił z Vegetą, co chciał. Kiedy Mister Satan zobaczył, jak Goku błagał Ziemian, a ci w ogóle go nie słuchali, wkurzył się na tych idiotów i sam postanowił do nich przemówić. Dopiero, gdy usłyszeli głos mistrza, wszyscy ludzie podnieśli swe ramiona. Genki-Dama się powiększała. Każdy jeden uniósł ręce, oddając w ten sposób część swej energii życiowej. Vegeta i Buu nadal się atakowali. W końcu Saiya-jin opadł na ziemię. Kula energetyczna tymczasem się bardzo rozrosła. Goku postanowił ją rzucić.


Odcinek 286 [13.12.1995]

a) Yappari Saikyou Son Gokuu!! Majin Buu Shoumetsu

b) やっぱり最強孫悟空!!魔人ブウ消滅

c) Son-Goku destroys Buu with a Genki-Dama

d) Songo atakuje

Son-Goku postanowił zaatakować demona, rzucając w niego kulę energii imponujących rozmiarów. Vegeta leżał na ziemi tuż obok Buu, toteż Goku nie mógł rzucić kuli. Demon przytrzymał więc księcia i atakował drugiego przeciwnika pociskami energii. Wtem Fat Buu się ocknął i szedł z poważną miną w stronę wroga. Goku tracił siły. W pewnej chwili potwór zaatakował Saiya-jina większym pociskiem, ale ten teleportował się i wrócił, gdy pocisk przeleciał. Wkrótce gruby Buu wyskoczył na mniejszego, a Mister Satan chwycił wtenczas Vegetę i razem z nim odbiegł. Goku mógł teraz rzucać kulę, więc to uczynił. Niestety. Buu miał dość siły, by ją przytrzymać. Piccolo, Gohan, Goten i Trunks postanowili polecieć do Rajskiego Pałacu, by tam się czegoś bliżej dowiedzieć o Buu. Son-Goku nie potrafił podnieść poziomu mocy, by mocniej rzucić Genki-Damę. Namek-jinowie oddali trochę swej energii. Demon zaczął cofać gigantyczną kulę. Vegeta powiedział Dendemu, by wykombinował Goku trochę siły. Niestety ten nie mógł tego zrobić. Książę kazał Mr. Satanowi, by poprosił Ziemian o jeszcze więcej energii, ale wtedy Kaio rzekł, że oni są już bardzo słabi, i jeśli oddaliby resztkę swojej energii, to trafiliby z powrotem w Zaświaty. Nikt nie wiedział, co robić. Nagle Dende poprosił Porungę, by tknął w Goku trochę energii. Dragon to uczynił bez problemu. Buu rzucił pełną mocą kulę mocy w przeciwnika. Na szczęście wtem Saiya-jin odzyskał moc i przybrał postać Super Saiya-jina, po czym odrzucił kulę. Potem mówił do swojego przeciwnika, że bardzo mu on zaimponował, chwilami go nawet podziwiał. I żeby następnym razem zmienił się w dzielnego faceta i złożył mu wizytę. Następnie Genki-Dama zetknęła się z ciałem Buu i spowodowała niewielką eksplozję. Goku powrócił do normalnego stanu, Vegeta opadł na ziemię.


Odcinek 287 [20.12.1995]

a) Modotta Heiwa!! Seigi no Mikata Majin Buu!?

b) 戻った平和!!正義の味方魔人ブウ!?

c) Vegeta wants to vaporize Buu, Mister Satan stops him

d) Bu Bu i pieniążki

Wszyscy się głośno cieszyli. Enma-Daio wywrócił nawet swoje biurko. Zadowolony Son-Goku usiadł na kamieniu. Mister Satan zapytał się go, co się stało z Buu. Potem ogłosił wszystkim Ziemianom, że Buu został unicestwiony. Tymczasem Kaiobito, Dende i Ro Dai Kaioshin przenieśli się na Kaioshinkai, do tych którzy pokonali potwora. Namek-jin uzdrowił od razu Vegetę, a następnie Goku. Natomiast piesek Bee gdzieś pobiegł, a za nim Mister Satan. Zobaczyli nagle grubego Buu, leżącego z ranami na ziemi. Vegeta postanowił go zlikwidować, lecz Goku go powstrzymał. Potem Dende go uzdrowił i postanowiono, że grubas zamieszka z Mister Satanem. Wkrótce bohaterowie zjawili się w Rajskim Pałacu. Powitanie było bardzo wzruszające. Pojawienie się Fat Buu wywołało oczywiście trochę zamieszania. Goku powiedział, że od tej pory zamieszka na Ziemi. Po jakimś czasie wezwano Shen-Rona, którego poproszono o wymazanie z pamięci Ziemian złych wspomnień o Buu. Tymczasem różowoskóry włóczył się po mieście. Wlazł do jakiegoś sklepu z lodami i wziął kilka, ale że nie miał pieniędzy musiał je zwrócić. Potem postanowił zdobyć jakoś pieniążki. Wziął więc udział w walce o pieniądze i zwyciężył oczywiście, wygrywając sporo banknotów. Kupił sobie za to całą kupę lodów, które wkrótce zjadł. Po jakimś czasie, Bulma razem z Buu, weszła do sklepu z biżuterią. Nagle napadło go dwóch ludzi - tamci, z którymi bił się niedawno potwór. Wkrótce złodzieje poddali się, widząc jak Buu odrzuca pocisk z pistoletu. Przybyli nawet Great Saiyamanowie, ale nie byli potrzebni. W domku Son-Goku życie toczyło się jak dawniej.


Odcinek 288 [10.01.1996]

a) Osoi ze Gokuu! Minna de Paati!!

b) 遅いぜ悟空!みんなでパーティ!!

c) Son-Goku saves pterodactyl eggs from a storm, misses a party for them

d) Odnalezione szczęście

Chi-Chi nie widziała jak ma się ubrać na przyjęcie u Bulmy. Potem przyszedł Son-Gohan wystrojony w garnitur. Tymczasem Goku spostrzegł, że w jakimś gnieździe brakuje jednego dużego jaja. Zaraz zauważył je w dole na gałęzi, a kiedy próbował z powrotem położyć je z innymi, zaatakowała go matka jaj - duży pterodaktyl. Kiedy Saiya-jin miał zamiar odlecieć, jaja chciał zjeść wielki wąż, toteż Goku postanowił jednak zostać, by jajom nic się nie stało. Tymczasem na przyjęciu u Bulmy, zjawili się Yamucha w nowym samochodzie, potem przyszli Chi-Chi i reszta rodziny (bez Goku). Buu także przybył. Bawili się również Dende, Chaoz, Purr, Piccolo, Vegeta i wszyscy przyjaciele. Tymczasem Son-Goku przypomniał sobie, jak stary Gohan znalazł go kiedyś w górach. Nagle w okolicy zaczęła się walka dwóch olbrzymów - dinozaurów. Saiya-jin zabrał szybko obu i odłożył w inne miejsce, by nie przeszkadzali w wykluwaniu się małych. Na przyjęciu, Bulma włączyła głośną muzykę i zaczęła się dyskoteka. Po jakimś czasie tańczyła Chi-Chi. Kiedy skończyła, wszyscy zorientowali się, że tylko Son-Goku nie było na przyjęciu. Obok tego Saiya-jina tymczasem usiadły różne zwierzęta: małpy, tygrysy i inne. Niestety w pewnym momencie zaczęło padać na całego i na niebie pojawiały się pioruny. Goku postanowił pomóc pterodaktylowi, wzmocnieniem gniazda. Nagle jedno jajo - to które siedziało w innym miejscu od reszty spadło na dół. Porwała je szybko płynąca rzeka. Kiedy jajo uderzyło prawie o skałę, Saiya-jin je chwycił. Wtedy za to z wody wyskoczyła olbrzymia ryba i zjadła Goku i jajo. Po jakimś czasie, na szczęście, uwolnił się on. Następnie zjawił się na przyjęciu u Bulmy, gdy wszyscy chcieli już wracać. Opowiedział zaraz wszystkim, jak wykłuły się cztery małe dinozaury, a było przy tym bardzo wiele zwierząt.


Odcinek 289 [17.01.1996]

a) Gokuu Ojiichan! Watashi ga Pan yo!!

b) 悟空おじいちゃん!私がパンよ!!

c) Eight years later everyone gathers for the Tenkaichi Budokai

d) Trzecie pokolenie

Dorosły już Trunks leciał samolotem przed siebie. Wkrótce schował go w kapsułkę Hoi-Poi i leciał o własnych siłach ponad chmurami. Wkrótce zapukał do domu Son-Goku, ale nikogo tam nie zastał. Tylko Chi-Chi znajdowała się na balkonie. Wkrótce Saiya-jin poszedł do mieszkania Gohana, gdzie zobaczył kilka zdjęć ślubnych. Gohan rzekł, że przygotowuje teraz wykład z nauk ścisłych. Potem Trunks zapytał Saiya-jina, czy wie on, gdzie był wtedy Goten. Dowiedział się, że poszedł z Goku trenować. Byli tam również Vegeta i Bulma. Goku powiedział Ziemiance, że fryzura, którą miała, ją postarzała. Son-Goku powiedział księciu Saiya-jinów, że spotkał dzisiaj pewnego tajemniczego człowieka, który zapisał się na Tenkaichi Budokai 28, który ma odbyć się następnego dnia. Potem przyleciał Trunks. Po chwili mała Pan - córka Gohana i Videl - zjawiła się obok nich. Wkrótce Goku i cała jego rodzina szli przed siebie, w stronę stadionu turnieju sztuk walki. Pan się dobrze bawiła razem z dziadkiem. W pewnym momencie, gdy szła z lodami, przewrócił ją jakiś chłopak, który ukradł przed chwilą figurki z Mister Satanem. Zdenerwowała się, że jej lody wylądowały na ziemi, po czym zjadły je psy. Wkrótce Tenkaichi Budokai rozpoczął się. Goku i jego rodzina spotkali się już z PIccolo, Dendem, Kame senninem i innymi przyjaciółmi. Nie było jeszcze tylko rodziny Vegety. Tymczasem Mister Satan powiedział Fat Buu, żeby pokonał on wszystkich przeciwników i w walce finałowej oddał mu zwycięstwo. Nagle do ich drzwi zapukał Goku oraz Pan, którzy oznajmili, że także biorą udział w turnieju. Wkrótce wszyscy siedzieli już przed wielkim ringiem. Wśród nich była także mała córka Bulmy i Vegety - Bra. Po sekundzie na matę weszli wszyscy zawodnicy, którzy przeszli przez eliminacje. Łącznie było ich dwunastu - jedni bardzo duzi, a inni mali.


Odcinek 290 [24.01.1996]

a) Oira wa Uubu! Ima Jussai de Moto Majin!?

b) オイラはウーブ!今10歳で元魔人!?

c) The Tenkaichi Budokai starts, fighting assignments passed out

d) Stary znajomy

Na ringu znajdowali się wojownicy, którzy przeszli przez eliminacje. Pan chodziła na rękach wokół maty. Nagle straciła równowagę i wpadła w dużego Mo Kekko, którego się przestraszyła. Wkrótce nastąpiło losowanie walk ćwierćfinałowych. Pierwszy losował Goten - walka czwarta. Następnie Mo Kekko i Pan, którzy wylosowali pojedynek pierwszy. Potem Goku losował - nr 3, walka druga, dzięki sztuczce Buu. Potem Kiraano nr 6, walka trzecia. Kolejnym był czarnoskóry chłopiec Uub, który wylosował walkę z Goku, również dzięki Buu. O nim to właśnie mówił wcześniej Goku - że jest on reinkarnacją złego Buu. Losowanie zakończone. Kolejno będą walczyli: Pan vs Mo Kekko, Goku vs Uub, Kyaputen Chicken c vs Kiraano, Buu vs Goten, Trunks vs Otokosuki, Nokku vs Vegeta. Po sekundzie Nokku podszedł do swojego przeciwnika, którym to był Vegeta. Saiya-jin zdzielił go w twarz, od razu wygrywając pojedynek, gdyż tamten wylądował ranny na ziemi. Na matę weszli niedługo pierwsi zawodnicy - wielki Mo Kekko oraz mała Pan. Zobaczył ich także Mister Satan. Mała Saiya-jinka bardzo szybko wygrała pojedynek, wykopując przeciwnika poza matę. W następnej walce spotkali się Son-Goku i Uub. Dzwięk uderzenia w tarczę, rozpocząl walkę. Goku zaczął obrażać Uuba i jego rzodzinę, by w ten sposób rozwścieczyć małego. Uub bardzo się zdenerwował i ruszył szybko na Saiya-jina.


Odcinek 291 [31.01.1996]

a) Motto Tsuyoku!! Gokuu no Yume wa Choudekkee

b) もっと強く!!悟空の夢は超でっけえ

c) Son-Goku leaves his family and friends, flies off to train Uub

d) Songo zaczyna nowe życie

Uub biegnie bardzo szybko na Goku. Zaatakował go nogą, ale Saiya-jin zdołał się obronić. Po ciosie w twarz, Goku opadł na ring. Walka się dopiero teraz rozwinęła. Uub atakował z niezwykłą szybkością, ale nie dorównywał przeciwnikowi. Nagle Goku zadał kilka ciosów Ziemianinowi. Uub stopniowo zwiększał prędkość i coraz lepiej wykonywał ataki. Piccolo i inni byli zadowoleni z tego pojedynku. Uub i Goku świetnie zadawali ciosy. Tymczasem Fat Buu, Mister Satan i piesek siedzą w pomieszczeniu. Nagle poczuli trzęsienie ziemi, które spowodowane było zetknięciem pięści zawodników. Walka była wyrównana, nie można było mówić o przewadze jednego z wojowników. Uub szybko atakował i uderzał Saiya-jina. Nagle chwycił go i wyrzucił w przestworza. Następnie sam się uniósł i zdielił Goku, który wylądował zaraz na ringu. W niedługim czasie wrzasnął głośno zwiększając swą moc, po czym stanął naprzeciw czarnoskórego malca. Kyaputen Chicken i Nokku postanowili uciec, gdy zobaczyli jak silni są zawodnicy zapisani do Tenkaichi Budokai. Uub i Goku poruszają się bardzo szybko. Ziemianin wiedział, że nie mógł przegrać tej walki. Po chwili wytworzył silny wiatr, po czym wypadł prawie z maty, zaś Goku unosił się w powietrzu. Wkrótce Saiya-jin miał zamiar użyć ataku Kamehameha, ale zrezygnował. Potem chwycił rękę przeciwnika i odstawił go na ring. Potem rozmawiali chwilę. Goku postanowił zostać trenerem chłopca. Zaraz pożegnał się z przyjaciółmi i rodziną, a na koniec z Vegetą. Następnie wziął Uuba na plecy i odlecieli stamtąd w stronę wioski Uuba. Lecieli długo nad jakimś oceanem. Reszta naszych bohaterów nadal oglądała walki turniejowe, w których zwyciężała Pan. Goku i Uub dotarli w końcu do wioski i zaczęli się bardzo głośno śmiać. Saiya-jin odzyskał radość życia. Aby nadać sens swemu życiu, postanowił zostać trenerem tego utalentowanego chłopca. Być może w przyszłości, to Uub będzie chronił Ziemian.


281-291 -- DRAGON BALL Z -- ODCINKI TELEWIZYJNE
-
INFORAMCJE
Informacje ►
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker